czwartek, kwiecień 18, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Lew 23.VII. - 22.VIII.

LEW - Horoskop ogólny, zawodowy, finansowy i rozkład tarota LEW - Horoskop ogólny, zawodowy, finansowy i rozkład tarota

 „Opinie naszych wrogów o nas są bliższe prawdy niż nasze własne.” François de La Rochefoucauld

Dla Lwów ten miesiąc będzie czasem dobrej zabawy związanej z karnawałem. Będą brać udział w wielu imprezach i potańcówkach, ale równocześnie będą też zmuszone do cięższej niż zazwyczaj pracy i załatwiania nudnych i rutynowych obowiązków. W pierwszej dekadzie miesiąca mogą mieć problemy w kontaktach z innymi, mogą odczuwać pretensje ze strony innych.

Lwy pozostające w związkach nie najlepiej będą dogadywać się z partnerem, ale jednocześnie będzie między nimi ogromne przyciąganie. Samotne Lwy będą teraz dużo romansować, co może zaowocować w przyszłości udanym związkiem.

Zawodowo będzie to czas zwierania umów i działań dyplomatycznych zmierzających do korzystnych transakcji. Jednak Lwy urodzone 13-15 sierpnia mogą mieć poczucie, że wszystko się odwleka, panuje ogólny zastój i brak perspektyw. Powinny zrobić co się da, a na efekty zaczekać jakiś czas.

 

Horoskop ogólny dla Lwa


Ten rok będzie dla Lwów spokojny i przyniesie wiele sukcesów. Pierwsza połowa roku do maja, będzie przebiegać bez większych wrażeń. To czas na dokończenie rozpoczętych spraw, regenerację sił i snucie planów. Patronująca w tym roku Lwom runa Nauthiz podpowiada rozwagę, cierpliwość i analizowanie sytuacji przed podjęciem działania. W maju Lwy odczują wpływ Wenus. Zainspiruje to je do zmian w wyglądzie, remontów, kupowania pięknych przedmiotów, zapisania się na kursy.

Od połowy lipca Lwy pozostaną pod dobroczynnym wpływem Jowisza. Daje to szansę na pomyślną realizację wszelkich planów – otrzymanie pracy lub jej zmianę na lepszą, podwyżki, awanse, podróże. Latem nie ominą Lwów pokusy – będą obiektem westchnień wielu osób i mniej odporne na angażowanie się w przelotne romanse. Późne lato i jesień to czas kiedy samotne Lwy mogą poznać miłość. W związkach możliwe planowanie dzieci. Saturn w znaku ostrzega Lwy przed zbytnim angażowaniem się w sprawy innych, bo mogą poczuć się wykorzystywane.


Horoskop zawodowy dla Lwa


Pierwsza połowa roku do końca czerwca, to czas kiedy zodiakalne Lwy powinny skupić się na dokończeniu zaległych spraw oraz nauce – kursy, szkolenia i nowe inspiracje zaprocentują w Ich karierze. Od połowy lipca Lwy pozostaną pod wpływem Jowisza. Ta planeta w znaku ułatwia wszelkie przedsięwzięcia: teraz możliwe jest znalezienie dobrej pracy, staranie się o awans, podwyżkę, inwestowanie pieniędzy czy rozpoczynanie własnej działalności. Lwy powinny to jednak czynić z rozwaga, nie rzucać się od razu w wir wydarzeń tylko najpierw starannie przemyśleć strategię. Uran podsunie Lwom dobre pomysły, tym bardziej że w tym roku mogą one liczyć przede wszystkim na własną przedsiębiorczość. Osoby urodzone w znaku Lwa powinny też z uwagą słuchać ludzi związanych z ich pracą i starannie analizować informacje, ponieważ wszelkie wiadomości niespodziewanie mogą się przydać w planowaniu kariery.


Horoskop finansowy dla Lwa


W pierwszej połowie roku Lwy powinny ostrożnie wydawać pieniądze. Układ planet jak i patronująca w tym roku runa Nauthiz zalecają cierpliwość i wnikliwą analizę sytuacji. Od maja Lwy poczują chęć wydawania pieniędzy na zmiany w wyglądzie, remonty a także naukę. Te wydatki okażą się opłacalne o ile też będą przemyślane. Od połowy lipca w znak Lwa wchodzi Jowisz. To dobroczynna planeta niosąca energię obfitości. Lwy mogą spodziewać się przypływu gotówki. Pojawią się okazje do niespodziewanego zarobku, perspektywy awansu czy podwyżki, do głowy przyjdą im dobre pomysły na inwestycje. To czas na staranie się o lepszą pracę, kredyty lub rozwijanie własnej działalności gospodarczej. Wszelkie te działania zakończą się sukcesem. Pojawi się też nietypowa dla Lwów potrzeba inwestowania, oszczędzania pieniędzy. Jesienią Lwy za sprawą Saturna mogą być poproszone przez rodzinę lub znajomych o pomoc. Powinny jednak działać z rozwagą, ponieważ wielkoduszne i szczodre Lwy mogą zostać łatwo wykorzystane.


Rozkład tarota dla Lwa


Rozkład kart tarota dla osób urodzonych pod znakiem Lwa na ten rok obejmuje trzy najważniejsze sfery życia człowieka. Są to kolejno:

  • Uczucia – Rydwan, pomocniczo: Kochankowie i Wisielec. Taki układ oznacza, że w uczuciach może być sporo zmian i że Lwy powinny się kierować rozwagą oraz dać sobie czas na przemyślenie. Rydwan to podejmowanie decyzji: wyznanie miłości komuś kto od dawna na to czeka, wspólne zamieszkanie, powiększenie rodziny ale także rozstanie, jeżeli związek nie spełnia oczekiwań. Kochankowie i Wisielec – kierowanie się rozwagą. Lwy mają dać sobie czas do namysłu, nie ulegać pokusie romansu.
  • Finanse – Kapłan, karty pomocnicze: Cesarz i Mag. Taki układ wskazuje dobre perspektywy finansowe. Gotówka pojawi się z różnych źródeł, głównie za sprawą własnych działań – dodatkowej pracy, incjatywy, trafnych pomysłów. Lwy mogą zmienić pracę na lepszą, starać się o podwyżkę czy awans.
  • Zdrowie – Słońce. Bardzo dobra karta, wróży przypływ energii i sił witalnych, powiększenie rodziny.