czwartek, lipiec 18, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Waga 23.IX. - 23.X.

WAGA - Horoskop ogólny, zawodowy, finansowy i rozkład tarota WAGA - Horoskop ogólny, zawodowy, finansowy i rozkład tarota

„Miłość idealna jest naprawdę możliwa. W listach.” George Bernard Shaw

Na początku roku Wagi mogą czuć się osłabione, zmęczone, nadmiernie obciążone pracą i obowiązkami. Wiele spraw do załatwienia i zaległości w sprawach zawodowych sprawią, że trudno będzie im zachować dobry nastrój i dobre relacje z ludźmi. Dopiero w drugiej dekadzie miesiąca nabiorą werwy i życie towarzyskie sprawi im wiele niespodzianek i radości.

Wagi będą teraz poznawać dużo ciekawych ludzi, a wśród nich mogą poznać swoją drugą połowę, choć mogą mieć trudności z porozumiewaniem się z płcią odmienną. W związkach mogą liczyć na ożywienie atmosfery, więcej romantyzmu, zainteresowanie ze strony partnera.

W kwestiach zawodowych może ten miesiąc przynieść im nowe perspektywy, możliwości rozwoju, głównie w dziedzinach wymagających dyplomatycznego podejścia.

Wagi urodzone 2-6 października przechodzą teraz przez okres dużych zmian, mogą mieć poczucie, że spadł na nie jakiś kataklizm, z którym trudno będzie im się uporać.

 

Horoskop ogólny dla Wagi

 


Ten rok będzie dla osób urodzonych w znaku Wagi dosyć przełomowy. Będzie się sporo działo, a układ planet podpowiada, aby Wagi kierowały się raczej zdecydowaniem i brakiem wahania, co jest sprzeczne z naturą Ich znaku ale przyniesie Im korzyści. Ten rok będzie obfitował w pokonywanie przeszkód i osiąganie celów, czemu sprzyja zarówno energia Marsa jak i Plutona. Pierwsza połowa roku to czas na poznanie nowej miłości przez samotne Wagi i ożywienie uczuć w stałych związkach. Te działania przyniosą konkretne rezultaty już od września, należy jednak uważać na nieprzemyślane działanie, szczególnie pod wpływem używek i pokusy wdawania się w przypadkowe relacje uczuciowe. Jowisz w kwadraturze do znaku przyniesie koniec wszelkich sporów, głównie rodzinnych i urzędowych. Wiosną Wagi poczują nagła chęć do nauki, zapiszą się na kursy i szkolenia. Do sierpnia energia Marsa obdarzy Wagi siłą przebicia, okażą niezwykłe dla nich zdecydowanie i determinację w walce o lepszy byt.

 


Horoskop zawodowy dla Wagi

 


W tym roku Wagi mogą spodziewać się dużych zmian w życiu zawodowym i będą to zmiany zdecydowanie na lepsze. Wpływ Saturna pomoże w staraniu się o nową pracę, awans, podwyżkę i rozwój kariery. Jowisz podsunie dobre pomysły, obdarzy Wagi dystansem do problemów, optymizmem i wiarą we własne siły. Energia Marsa sprawi, że ugodowe zwykle Wagi zaczną walczyć o swoje, sprzeciwią się niesprawiedliwości czy nadmiarowi obowiązków. W pierwszej połowie roku jest dobry czas na załatwianie wszelkich spraw urzędowych: zmiana pracy, starania się o awans, zakładanie własnej działalności, kredyty i umowy – to wszystko powinno przychodzić z łatwością. Wagi mogą też liczyć na pomoc otoczenia, szczególnie jeżeli chodzi o przydatne informacje. W pierwszej połowie roku wpływ Plutona pomoże w podejmowaniu decyzji związanych ze zmianą pracy lub wyjazdem za granicę. Na rozmowy kwalifikacyjne oraz inne umowy jest dobry czas w sierpniu i we wrześniu. Maj to dobry okres na rozpoczynanie kursów i szkoleń.

 

 

Horoskop finansowy dla Wagi

 


Wagi lubią wydawać pieniądze ale potrafią je też zarabiać. W pierwszej połowie roku jest dla nich korzystny okres na załatwienie zaległych spraw urzędowych. Wagi będzie wspierał Mars, dzięki jego energii staną się bardziej odważne i będą umiały walczyć o swoje. Sprawy sądowe, spadkowe, wnioski o kredyt zostaną załatwione pomyślnie. Wiosną Wagi będą też miały wydatki związane z urządzaniem albo modernizacją domu. Jowisz w kwadraturze do znaku ostrzega przed nieprzemyślanymi zakupami a także przed zaciąganiem niepotrzebnych zobowiązań. Do lipca należy spłacić stare długi oraz odzyskać pożyczone komuś pieniądze. W drugiej połowie roku, Wagi odczują pomyślny wpływ Jowisza który wejdzie w Ich znak. Pojawią się pieniądze i to z różnych źródeł.

Szczególnie w lipcu i sierpniu zodiakalne Wagi otrzymają korzystne propozycje zarobkowe, mogą też starać się o podwyżkę. W drugiej połowie roku dobrze będzie wydać pieniądze na naukę, będzie to opłacalna inwestycja na przyszłość.

 

Rozkład tarota dla koziorożca

 

Rozkład kart tarota dla osób urodzonych pod znakiem Wagi na ten rok obejmuje trzy najważniejsze sfery życia człowieka. Są to kolejno:

  • Uczucia – Rydwan. Karty dodatkowe – Pustelnik i Księżyc. Układ oznacza że Wagi powinny działać zdecydowanie, pozostawić za sobą stare wzorce. Wyznać miłość osobie na której Im zależy, zdecydować się na ważne kroki: ślub, powiększenie rodziny, wykazać się inicjatywą i zdecydowaniem. Rozkład ostrzega aby nie działać pod wpływem iluzji bo można zostać samemu. Uwaga na używki, mogą stać się przyczyną problemów.
  • Finanse – Rydwan. Karta mówi że trzeba działać samodzielnie, szybko i zdecydowanie. Wyjazdy w celach zarobkowych, lub decyzja o zmianie pracy która będzie uwieńczona sukcesem. Nie wolno się wahać tylko korzystać z okazji.
  • Zdrowie – Kapłanka. Wagi powinny uważać w tym roku na emocje bo mogą być przyczyną depresji lub chorób psychosomatycznych. Trzeba postępować spokojnie, żadnych radykalnych diet, zmian w leczeniu. Szczególnie wrażliwe będą kobiety.