czwartek, kwiecień 18, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Ryby 19.II. - 20.III.

RYBY - Horoskop ogólny, zawodowy, finansowy i rozkład tarota RYBY - Horoskop ogólny, zawodowy, finansowy i rozkład tarota

 „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder

W styczniu Ryby będą miały wyjątkowe szczęście. Mogą dostać korzystne propozycje, mogą mieć okazje do pomnożenia majątku lub mogą wygrać w totka. W najgorszym razie mogą liczyć na dodatkową premię, która bardzo im się teraz przyda. Szczególnie korzystny czas będą miały Ryby urodzone 2-7 marca.

W miłości będzie to również dobry czas, mogą liczyć na porozumienie w związkach, zmysłowość i uczucia, poważne traktowanie ze strony partnera. Wolne Ryby mogą teraz podjąć decyzję o zaręczynach lub małżeństwie.

Szczęście będzie im sprzyjać również w sprawach zawodowych. Ich łagodne podejście może sprawić, że będą lubiani przez otoczenie, współpracowników i klientów, a pracowitość zostanie doceniona przez przełożonych.

Ryby urodzone 22-23 lutego mogą czuć się zagubione, za dużo zmian naraz spadło na nie w ostatnim czasie i trudno i się będzie do nich dostosować.

 

Horoskop ogólny dla Ryb


Dla osób urodzonych w znaku Ryb ten rok będzie zdecydowanie lepszy niż poprzednie. Jowisz przyniesie energię pieniędzy, tak że będą one przychodziły bez wysiłku, wiele Ryb odniesie także duże sukcesy w pracy zawodowej albo jesienią zdecyduje się na rozpoczęcie własnej działalności. Neptun w Słońcu skłoni Ryby do szukania miłości, romantycznych porywów ale także przyniesie brak rozwagi w sprawach uczuciowych. Nie należy ulegać nadmiernej ekscytacji nowo poznanym partnerem. Ryby będące w stałych związkach powinny wystrzegać się pokus. Rok ten minie również Rybom na nauce, szczególnie jeżeli będzie ona miała coś wspólnego z psychologią i ezoteryką. Bardzo ożywi się życie towarzyskie i ogólnie relacje z innymi ludźmi ulegną poprawie. Saturn w trygonie do znaku obdarzy tez Ryby dobrym zdrowiem.


Horoskop zawodowy dla Ryb


Od początku roku osoby spod tego znaku poczują chęć do nauki, podwyższania kwalifikacji zawodowych, zapiszą się na różne kursy i szkolenia. Od wczesnego lata do końca roku Jowisz przyniesie Rybom szanse na awans i podwyżki. Także latem Ryby poczują chęć zmiany w swoim życiu zawodowym, więc niewykluczone że wiele z nich zmieni pracę a także rozpocznie własną działalność. Jowisz wchodzący w znak Lwa, wczesną jesienią obdarzy Ryby chęcią podejmowania nowych wyzwań związanych z karierą, i sprawi że zazwyczaj delikatne i nieśmiałe Ryby będą umiały zaprezentować się z najlepszej strony i zyskać uznanie przełożonych. Należy tylko uważać na nieżyczliwe osoby w swoim otoczeniu i nie chwalić sukcesami, bo może wzbudzić to zazdrość.


Horoskop finansowy dla Ryb


Ten rok przynosi osobom urodzonym pod znakiem Ryb bardzo wiele sukcesów finansowych. Zodiakalne Ryby zwykle nie są materialistami, ale w tym roku Jowisz obdarzy Je zmysłem do wykorzystania każdej okazji do zarabiania pieniędzy. Tylko w pierwszej połowie roku Ryby powinny uważać na nadmierne wydatki, ponieważ ogarnie je chęć kupowania luksusowych i niepotrzebnych rzeczy. Latem i jesienią zaoszczędzone pieniądze przydadzą się na naukę, podróż z najbliższą osobą lub poważniejsze inwestycje. Pieniądze w tym roku Ryby zdobędą głownie poprzez prace zawodową ponieważ będzie to okres kiedy wyjdą z cienia i będą umiały zaprezentować swoje możliwości, tak że latem mogą liczyć na podwyżki. Osoby spod znaku Ryb które szukają pracy, do połowy roku napotkają wiele możliwości dorobienia dodatkowych pieniędzy, a od lipca otrzymają dobrą pracę.

 

Rozkład tarota dla Ryb


Rozkład kart tarota dla osób urodzonych pod znakiem Ryb na ten rok obejmuje trzy najważniejsze sfery życia człowieka. Są to kolejno:

  • Uczucia – Kochankowie. Karta ta oznacza konieczność podjęcia wyboru. Sugeruje że nie należy się wahać, obawiać, stać na rozdrożu. Przestrzega przed zbytnią idealizacją partnera, ale także przed niestałością u uczuciach. Ryby cechuje czasem takie wahanie i niepewność. Podpowiedz tarota sugeruje konieczność podejmowania przez Nie zdecydowanych decyzji.
  • Finanse – Rydwan. Karta ta wyraźnie wskazuje na to, że ten rok będzie dla Ryb bardzo korzystny finansowo i zawodowo. Pieniądze będą płynąć z różnych źródeł, Ryby odczują przypływ energii i duża odwagę do zmian.
  • Zdrowie – Koło Fortuny. Karta ta mówi o tym, że zdrowie osób urodzonych w znaku Ryb będzie zależne od okoliczności zewnętrznych. Należy uważać na ryzykowne zachowania aby nie ulec wypadkom, próbować nowych metod leczenia, również zmienić przekonania co do swojego zdrowia i słuchać rady innych.
Więcej w tej kategorii: Bliźnięta 22.V. - 20.VI. »