piątek, maj 24, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Wodnik 20.I. - 18.II.

Horoskop na kwiecień dla Wodnika Horoskop na kwiecień dla Wodnika

"Prawdziwa miłość jest jak zjawa. Wielu o niej słyszało, ale nieliczni naprawdę widzieli." François de La Rochefoucauld

Wodniki będą w kwietniu bardzo ożywione, będą prowadzić bujne życie towarzyskie, ale równocześnie mogą być nastawione na przeżycia duchowe i artystyczne. Będą brać udział w imprezach kulturalnych i związanych ze sztuką.

Mogą spodziewać się teraz ciekawych wydarzeń i zmian w sprawach zawodowych, które otworzą przed nimi nowe możliwości. Mogą otworzyć własną działalność gospodarczą lub przejść na wyższe stanowisko w firmie. W każdym wypadku mogą liczyć na pomyślność i dobrą sytuację finansową.

Życie towarzyskie będzie sprzyjać poznawaniu nowych ludzi i samotne Wodniki mogą teraz trafić na kogoś nadającego na tych samych falach, co sprzyjać będzie rozkwitowi uczuć. W stałych związkach będą miały doskonały kontakt intelektualny z partnerem.

Wodniki urodzone w ostatnich dniach znaku mogą mieć poczucie, że nie panują nad swoim życiem.

Saturn wpłynie bardzo korzystnie na nastrój Wodnika nawet gdy za oknem leje, układ Słońca możne mieć bardzo duże znaczenie dla gnębiących Cię zmartwień. ?Początek następnego tygodnia będzie dla osób o znaku Wodnika korzystny w pracy, większość rzeczy powinno się układać po ich myśli. Szczęśliwie w najbliższym tygodniu siła planety Jowisz będzie szczególnie połączona z urodzonymi pod znakiem Wodnika. Odsuń wszystkie kłopoty na bok. Nadchodzący piątek stanie się dla Ciebie nadzwyczaj miły. Kolejny tydzień okaże się doskonałym okresem dla Wodnika, który powinien być użyty do zrobieniq pełnej analizy swoich wyników, szczegółowe porównanie plusów i minusów przedstawi Ci co trzeba poprawić.