piątek, maj 24, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Ryby 19.II. - 20.III.

Horoskop na kwiecień dla Ryb Horoskop na kwiecień dla Ryb

"Miłość jest to jakieś nie wiadomo co, przychodzące nie wiadomo skąd i nie wiadomo jak, i sprawiające ból nie wiadomo dlaczego." Luis Vaz de Camoes

Ryby w kwietniu będą tryskać energią i zdrowiem. Będą miały świetne samopoczucie, wiele spraw w ich życiu potoczy się teraz we właściwym kierunku. Wiosna będzie miała na nie dobry wpływ, a dobre samopoczucie sprawi, że bez problemów skupią się na sprawach praktycznych i rodzinnych.

Zawodowo będą radzić sobie dobrze, ale Ryby urodzone 2-8 marca muszą uważać, żeby nie popaść w nadmierną euforię, bo mogą wtedy popełniać błędy.

Również w życiu uczuciowym będzie to dobry czas, wiosna rozbudzi w Rybach namiętność, partner będzie wyjątkowo miły i romantyczny, spacery wśród kwitnących drzew sprzyjające rozwojowi miłości. Wolne Ryby mogą poznać miłą i sympatyczną osobę, bardzo wrażliwą i poetycką.

Ryby urodzone 24-25 lutego mogą czuć się rozbite wewnętrznie, będą często poirytowane i rozdrażnione.

Najbliższy tydzień przyniesie osobom urodzonym pod znakiem Ryby dużą ilość szalonych przygód Pewne rzeczy koniecznie trzeba odłożyć na dalszy plan, ponieważ pośpiech w działaniu będzie miał nieprzyjazne następstwa w domu. Niesprzyjający układ Jowisza i Merkurego spowoduje iż ludzie spod znaku Ryby będą rozdrażnieni co może źle wpłynąć na ich życie zawodowe oraz życie rodzinne. W najbliższym czasie przyjdzie do Ryby zupełnie nowa idea, która wspomoże rozwikłać nie duże kłopoty. Na realizację grubszych problemów należy poczekać, na bardziej znaczące rozmieszczenie Saturna i Uranu. Rozpoczął się czas uzyskania świeżych informacji. Postawisz dociekliwe, ale i ambitne zapytania współpracownikom. Pytaj śmiało pamiętając o powiedzeniu, że kto pyta, nie błądzi. Mając na uwadze swój rozwój, zaplanuj zapisanie się na szkolenia. Zdobyte umiejętności mogą podnieść własną samoocenę.

Więcej w tej kategorii: Wodnik 20.I. - 18.II. »