piątek, maj 24, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Koziorożec 22.XII. - 19.I.

Horoskop na kwiecień dla Koziorożca Horoskop na kwiecień dla Koziorożca

"Trzeba tak kochać, jak świeci słońce." Simone Weil

Koziorożce w kwietniu mogą popadać w melancholię. W ich życiu zawodowym będzie teraz mało się działo, raczej będą zajmować się dotychczasowymi zobowiązaniami i w efekcie mogą mieć poczucie zastoju. Powinny spojrzeć na to z innej strony i cieszyć się, że mają dość czasu na wypoczynek i relaks, a nowe zadania i oferty przyjdą w odpowiednim czasie. Teraz mają czas na przemyślenia, planowanie i marzenia. Czas spełniania marzeń i realizacji planów przyjdzie trochę później.

Będą teraz poszukiwać miłości swego życia. Ogarnie je tęsknota za uczuciem, za rodzinnym ciepłem i samotne Koziorożce spróbują wchodzić w nowe związki. W istniejących związkach Koziorożce będą nastawione na dawanie uczuć, na omawianie wspólnie planów i spraw.

Koziorożce urodzone na przełomie grudnia i stycznia mogą mieć momentami wrażenie, że ich świat wywraca się do góry nogami.

Gwiazdy wspierają Cię, jeżeli przyjmiesz ich pozytywną energię i rzucisz się w wir wydarzeń dzięki niej będziesz w stanie osiągnąć o wiele więcej. ?Początek tygodnia powinien być dla osób o znaku Koziorożca optymistyczny w pracy, sporo spraw będzie się układać tak jak tego oczekują. ?Nie patrz na innych tylko rób swoje. Zazdrośni chcą przeszkadzać Ci w tym, jednakże specyficzne położenie Marsa sprawi, że osiągniesz sukces. Pewne kwestie trzeba będzie odsunąć na kilka dni, ponieważ pośpiech w działaniu będzie miał niedobre następstwa w domu. Rozpoczął się czas uzyskiwania ważnych informacji. Zaczniesz stawiać zadręczające, a nawet nieraz trudne pytania przełożonym czy współpracownikom. Nie obawiaj się dopytywać i pamiętaj o maksymie, że kto pyta, nie błądzi. Mając na uwadze swoją edukację, zaplanuj zapisanie się na kursy zawodowe. Zdobyta wiedza i umiejętności wpłyną na własną samoocenę.

Zobacz także: horoskop dzienny koziorożec