piątek, maj 24, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Rak 21.VI. - 22.VII.

Horoskop na kwiecień dla raka Horoskop na kwiecień dla raka

"Szczęście podobne jest to motyla - nigdy nie goni za człowiekiem, tylko człowiek za nim." Magdalena Samozwaniec

Raki w kwietniu nastawione będą bardzo praktycznie, zajmą się stroną racjonalną życia, ale mogą napotykać na różne trudności, szczególnie w dwóch pierwszych dekadach miesiąca. Również powinny zadbać wtedy o zdrowie, bo ich samopoczucie może pozostawiać wiele do życzenia. Będą bardziej niż zwykle wrażliwe i delikatne, łatwo będzie je zranić.

W miłości czeka je huśtawka nastrojów, z jednej strony traktować będą uczucia bardzo poważnie, niektóre z nich mogą myśleć o założeniu rodziny, ale często może dochodzić w związkach do nieporozumień i powinny zdobyć się na więcej spokoju i z opanowaniem powinny podchodzić do słów i czynów partnera.

Zawodowo będą sobie nieźle radzić, choć raczej nie zanosi się na wielkie sukcesy.
Raki urodzone na początku lipca mogą mieć chęć na wielkie zmiany w życiu, porządek, który sobie wypracowały przez lata weźmie w łeb. Niektóre z nich mogą przeżywać poważny kryzys.

W nadchodzącym czasie dzięki układzie planet Marsa i Neptuna czeka Cię dużo wypoczynku i komunikacji. Jowisz wpłynie bardzo korzystnie na morale Raka nawet gdy na dworze nie świeci słońce, układ Neptuna będzie mieć bardzo duże oddziaływanie dla dręczących Cię zmartwień. ?Ludzie spod znaku Raka muszą zaopatrzyć się w sporo cierpliwości ponieważ ten przymiot pomoże im w osiągnięciu zaplanowanych działań. To najlepszy tydzień do uzyskania świeżych informacji. Zaczniesz stawiać dociekliwe i ciężkie zapytania przełożonym. Pytaj śmiało pamiętając o maksymie, że kto pyta, nie błądzi. Zadbaj o swoją edukację, zaplanuj zapisanie się na szkolenia. Nowe umiejętności podniosą własną samoocenę. ?Jeśli przeszkadzały Ci jakiegoś rodzaju dolegliwości natury fizycznej, pod koniec tygodnia winny minąć. ...
ciąg dalszy.