środa, maj 22, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Byk 21.IV. - 21.V.

Horoskop na kwiecień dla Byka Horoskop na kwiecień dla Byka

"Pieniądze wprawdzie nie kupią szczęścia, ale na pewno pomogą ci szukać go w najdogodniejszych miejscach." David Biggs

W kwestiach zawodowych Byki będą kierować się w kwietniu intuicją, przeczuciami i wewnętrznym głosem. Dzięki temu mogą uniknąć kłopotów, nieudanych inwestycji, nieuczciwych interesów. Dość stanowczo będą wyrażać swoje zdanie i inni będą musieli się z nimi liczyć. Ten miesiąc nie będzie dla nich dobry do podejmowania nowych zadań i przedsięwzięć, raczej powinny się skupić na kończeniu tego, co zaczęły wcześniej.

Wiosna sprawi, że będą się coraz lepiej czuły, a słońce, kwiaty w ogrodzie i zieleń na drzewach wydatnie poprawią im samopoczucie.

Również w uczuciach zawita do ich życia wiosna, będą rozmarzone, sentymentalne i skłonne do zakochania, ale mogą mieć problemy z porozumiewaniem się z innymi ludźmi, mogą mieć trochę inne oczekiwania i czasem będą miały poczucie niespełnienia. W stałych związkach może dochodzić do nieporozumień wynikających z innego spojrzenia na te same rzeczy.

Byki urodzone na przełomie kwietnia i maja mogą mieć problemy ze zdrowiem, a sprawy zawodowe mogą się układać gorzej niż do tej pory.

Jeżeli wśród spraw, którymi się zajmujesz, są pomysły budzące obawy, rozpocznij je wykonywać właśnie w tej chwili. Uważaj bardzo często pierwotne doznanie odnośnie obcej postaci może być mylące, więc utrzymaj ostrożność. ?Nadchodzący tydzień będzie następnym radosnym czasem w życiu Byka. Równocześnie będzie to wyjątkowo pracowity czas, Byk będzie musiał w końcu zająć się tymi wszystkimi sprawami które do tej pory odkładał na później. Osoba urodzona pod znakiem Byka na pewno napotka na spore problemy w obecnym tygodniu. Ktoś z otoczenia posądzi Ciebie o bałaganiarstwo. Lepiej dla Twojego spokoju było by jeśli zostawisz sprawy samym sobie i jednocześnie nikomu nie będziesz niczego tłumaczyć. ?Gwiazdy wspierają Cię, jeżeli przyjmiesz ich pozytywną energię i popłyniesz wzmocniony nią będziesz w stanie zdobyć szczyty. ...
ciąg dalszy.