piątek, maj 24, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Panna 23.VIII. - 22.IX.

Horoskop na kwiecień dla Panny Horoskop na kwiecień dla Panny

"Nie pozwól uciec miłości. Taka prawdziwa zdarza się tylko raz w życiu, i jeśli jej nie przeżyjesz, unieszczęśliwi Cię na zawsze..." Angela Becerra

Panny będą w tym miesiącu zapracowane, co nie będzie dla nich nowością, z przyjemnością będą wykonywać wszystkie potrzebne, codzienne czynności. Będą miały dobry nastrój, dobre zdrowie i z optymizmem będą patrzeć w przyszłość. W pracy zawodowej spotkają się z uznaniem, świetnie będą się dogadywać ze współpracownikami i szefem.

Będą miały powodzenie u płci przeciwnej i wolne Panny mogą poznać interesujące osoby, z którymi będą miały dużo ciekawych wspólnych tematów do omówienia. Będą prowadzić bujne życie towarzyskie i dobrze będą się bawić.

W stałych związkach pojawi się sporo zmian na lepsze, większe wzajemne zainteresowanie, a w trzeciej dekadzie miesiąca najważniejsze stanie się życie rodzinne, być może trzeba będzie więcej uwagi poświecić dzieciom lub komuś starszemu.

Panny urodzone między pod koniec sierpnia powinny uważać poznając nowych ludzi, bo mogą dokonywać teraz nietrafionych wyborów, również w interesach mogą mieć niezbyt jasne spojrzenie.

Ludzie spod znaku Panny powinni uzbroić się w niemało konsekwencji ponieważ ta cecha dopomoże im w osiągnięciu zaplanowanych zadań. W połowie tygodnia zdasz sobie sprawę, że bez wątpliwości Świat leży u Twoich stóp. Bez wysiłku przekonasz współpracowników do swoich pomysłów. Twoje wybory będą najlepsze. Chwyć przysłowiowego byka za rogi i zacznij działać! Siła wewnętrzna i uśmiech będą gwarancją sukcesu w trudnych sytuacjach. Przez parę przyszłych dób operatywność Panny mocno spadnie, żwawo idź do apteki po witaminki i owoce. Stosowne jedzenie to podłoże pogodnego samopoczucia. Poniedziałek nie będzie zapowiadał zbyt wielu pozytywnych rzeczy, jednak wyjątkowe ułożenie Saturna zrobi zaskakującą niespodziankę pod koniec tygodnia. Sobota za sprawą oddziaływania Wenus i Jowisza to powrót miłych wspomnień z dawnych lat. Ten okres dla Panny okaże się ciężki czeka Cię dużo pracy. Jedz znacznie więcej warzyw to z pewnością pomoże Ci przetrwać.