środa, maj 22, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Waga 23.IX. - 23.X.

Horoskop na kwiecień dla Wagi Horoskop na kwiecień dla Wagi

"Wiatr jest miłosną pocztą kwiatów." Ramon Gomez de la Serna

Wagi w kwietniu mogą często mieć chandrę, mimo wiosny. Dopiero w ostatniej dekadzie miesiąca poczują się lepiej, będą miały więcej energii i więcej motywacji do działania. Towarzysko będą bardzo ożywione, spędzą sporo czasu z przyjaciółmi, gawędząc i plotkując.

Będą nastawione romansowo, dużo będą flirtować i kokietować innych, ale trudno będzie im podjąć decyzję, kto jest tym wybranym. Raczej pozostaną przy przyjaźniach. W stałych związkach mogą mijać się z partnerem w oczekiwaniach, również tych erotycznych.

W pracy będą twórcze i sprawne intelektualnie, ale mogą mieć problemy z działaniami praktycznymi. Mimo to mogą liczyć na większe sukcesy, awans lub podwyżkę, a także na szczęście w interesach. Szczególnie dobry czas będą miały Wagi urodzone 5-11 października.

Wagi urodzone 2-5 października mogą przeżywać poważny kryzys, dokona się w ich życiu wiele zmian, mogą mieć poczucie, że życie nabrało szalonego tempa.

Nadchodzące doby to idealny czas aby zakończyć wszelkie zgrzyty. Staraj się poświęcać znacznie więcej czasu znajomym. Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że nie żyje się wiecznie i nie można marnować go na sprzeczki. Nadchodzący czas nie będzie zbyt dobry dla budżetu Wagi. Dokładnie wydawaj pieniądze, poprawa ilości pieniędzy w portfelu będzie już wkrótce, być może będzie to premia. Rozsądnie wykorzystuj swoje moce fizyczne i nie trać niepotrzebnie siły, ponieważ nie posiadasz jej zbyt wiele. Waga będzie w stałym biegu, aktywność Wagi w tym tygodniu wyjątkowo przekroczy poziom stu procent. W tym czasie dzięki aurze planet Plutonu i Uranu czeka Cię bardzo dużo odpoczynku i nauki.