piątek, maj 24, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Strzelec 22.XI. - 21.XII.

Horoskop na kwiecień dla Strzelca Horoskop na kwiecień dla Strzelca

"Trzeba zaczynać od najskromniejszego szczęścia, wówczas przychodzi częściej." Erich Maria Remarque

Strzelce będą miały w kwietniu doskonałe samopoczucie, będą pełne energii i chęci do życia. Życie też sprawi im wiele niespodzianek, które wprawią je w dobry nastrój. Szczególnie w kwestiach zawodowych mogą liczyć na lepsze czasy, mogą dostać atrakcyjne propozycje współpracy, korzystne oferty. Mogą przejść na wyższe stanowisko lub doczekają się podwyżki.

Szczęście może też dopisywać im w grach losowych, ale powinny uważać, bo mogą mieć skłonność do uzależniania się od gry i hazardu.

Również w uczuciach przyjdzie do nich wiosna. Samotne Strzelce będą angażować się w nowe relacje, będą zakochane i pełne entuzjazmu. W stałych związkach Strzelców zapanuje atmosfera namiętności i zrozumienia.

Strzelce urodzone 27-28 listopada mogą mieć dziwne pomysły na ułożenie sobie życia, efekty mogą być bardzo różne, a także skłonność do uzależniania się.

O ile dokuczały Ci pewne kłopoty natury fizycznej, pod koniec tygodnia winny zakończyć się. W nadchodzącym tygodniu dzięki aurze planet Jowisza i Neptuna czeka Cię bardzo dużo odpoczynku i podróży. Uważaj bardzo często pierwotne odczucie co do obcej postaci jest mylące, stąd zachowaj przezorność. Osoba spod znaku Strzelca będzie próbowała ominąć spore stresy w tym tygodniu. Ktoś najbliższy może posądzić Cię o nadmierny egoizm. Najlepszym rozwiązaniem dla Twojego spokoju było by jeżeli spokojnie pozostawisz oszczerstwa w spokoju i nie będziesz ich komentować. Zbliżający się tydzień nie stanie się zbyt dobry dla domowego budżetu Strzelca. Szczegółowo kontroluj wydatki, poprawa ilości pieniędzy w portfelu będzie w niedzielę, niewykluczone, że będzie to pomoc od banku.