piątek, maj 24, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Lew 23.VII. - 22.VIII.

Horoskop na kwiecień dla lwa Horoskop na kwiecień dla lwa

"Współczesnego człowieka niszczy pośpiech. Nigdy się nie zatrzymuje. A przecież tajemnicą szczęścia jest umieć czasem przystanąć." Michel Quoist

Lwy w kwietniu nie będą narzekać, szczęście będzie im sprzyjać, humor dopisywać, korzystne okazje same będą wpadać im w ręce. W pierwszych dwóch dekadach znaku będą pobudzone, pełne energii i zapału, zarówno w sprawach zawodowych jak uczuciowych. W trzeciej dekadzie mogą mieć częściej zły humor, a otoczenie może działać im na nerwy.

Wolne Lwy będą romansować na potęgę, a te pozostające w związkach będą teraz narażone na pokusy i będą musiały uważać, żeby nie wzbudzić zazdrości partnera.

Sprawy zawodowe nabiorą rozmachu, dużo będzie się działo i sporo sukcesów będą mogły w tym czasie zaliczyć. Szczególnie szczęśliwy kwiecień będzie dla Lwów urodzonych 4-10 sierpnia, mogą one liczyć na wyjątkowe okazje, szczęśliwe zbiegi okoliczności, udane decyzje zawodowe i finansowe.

Lwy urodzone w pierwszych dniach znaku mogą mieć poczucie, że w życiu nie ma nic pewnego i nic nie da się zakończyć.

Neptun wpłynie korzystnie na morale Lwa nawet gdy za oknem kiepska pogoda, układ Słońca będzie mieć duże oddziaływanie dla gnębiących Cię problemów. ?Najbliższy tydzień okaże się idealnym okresem dla Lwa, który powinien zostać użyty do zrobieniq niewielkiej analizy swoich osiągnięć, szczegółowe porównanie plusów i minusów zaprezentuje Ci co powinno się poprawić. ?Pamiętaj niekiedy pierwotne odczucie odnośnie obcej postaci może być nieprawdziwe, dlatego zachowaj uwagę. Zorganizuj sobie i najbliższym dwutygodniowy wyjazd. Najmocniej polecane są tzw. ciepłe rejony, jeśli od dawna zmagasz się z chorobą. Nie organizuj sobie pływania w otwartych akwenach nawet, jeśli temp. wody wyda Ci się odpowiednia. Wiele wesołych epizodów zdarzy się w najbliższych dniach w życiu Lwa. Gwiazdy mówią iż, prawdopodobnie odwiedzi Cię rodzina. Miej się na baczności przez cały czas. ...
ciąg dalszy.