środa, maj 22, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Skorpion 24.X. - 21.XI.

Horoskop na kwiecień dla Skorpiona Horoskop na kwiecień dla Skorpiona

"Prawdziwa miłość jest rzadka jak kropla wody na pustyni i gorąca jak jej piasek. Nie bije rekordów częstotliwości i nie ukrywa zazdrości." Thomas Merton

Skorpiony w kwietniu zajęte będą głównie pracą. Skupią się na odrabianiu zaległości w pracy i w domu. W pracy będą kontynuować zaczęte wcześniej projekty, z dbałością o szczegóły wykonywać będą konieczne prace. W domu spostrzegą ile rzeczy jest do zrobienia, co można zrobić, aby mieszkało się piękniej, potraktują to jak wyzwanie i samodzielnie wezmą się za odnawianie mieszkania, będą kupować piękne przedmioty do domu albo nowe sadzonki do ogrodu.

W uczuciach zapanuje wiosna, Skorpiony będą poznawać nowych ludzi i te z nich, które są wolne mają szansę spotkać tę właściwą osobę, a zajęte będą rozkoszować się radością bycia we dwoje.

W sprawach zawodowych mimo dużego zaangażowania niewiele się zmieni, a szczególnie niezadowolone będą Skorpiony urodzone na początku listopada. One też mogą mieć większe problemy ze zdrowiem.

Nadchodzące dni to dobry okres na odpoczynek w gronie najbliższych. Warto również zwiększyć uwagę na swój nastrój, gdyż w nadchodzących dniach temperatura nie sprzyja dobremu samopoczuciu. W środku tego weekendu uderzy w Ciebie znacząca wiadomość. Środek następnego tygodnia powinien być dla ludzi spod znaku Skorpiona pozytywny w życiu zawodowym, sporo spraw będzie się układać po ich myśli. W nadchodzącym okresie dzięki położeniu planet Jowisza i Saturna spodziewaj się dużo miłości i komunikacji. Gdy pośród działań, którymi się interesujesz, występują rzeczy budzące obawy, zacznij je realizować właśnie w tej chwili. Pierwsze godziny zbliżającego się tygodnia nie będą się niczym wyróżniać i będą wielce monotonne, jednak z dnia na dzień wszystko się poprawi. Sprawy zyskają rozpędu i problemy staną się banalne.