piątek, czerwiec 02, 2023
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Byk 21.IV. - 21.V.

„Dobrze jest wrócić do domu... Lecz rzeka wciąż płynie za progiem, a świat czeka na zewnątrz. To świat w którym musimy żyć...” Lian Hearn

Byki, w związku z wakacjami i okresem urlopowym, będą zajęte przede wszystkim rodziną. Dzieci będą domagać się uwagi, ktoś starszy może potrzebować ich pomocy, kimś trzeba będzie się zaopiekować. Będą miały dużo okazji do wyjazdów i kontaktu z przyrodą, co doda im sił i pozwoli odpocząć. Kontakt z naturą rozbudzi w nich namiętność i zmysłowość i Byki w stałych związkach mogą liczyć na rozkwit uczuć. Będą teraz bardzo uczuciowe i romantyczne, więc osoby wolne spod tego znaku będą mogły się zakochać, a niejeden Byk oświadczy się i zostanie przyjęty.

W ich życiu zawodowym zajdzie sporo korzystnych zmian za sprawą Jowisza. Będą przyciągać do siebie pieniądze, korzystne okazje i pomyślne zbiegi okoliczności. Mają szansę zawrzeć udane umowy i zawrzeć intratne transakcje. Osoby bezrobotne koniecznie powinny rozglądać się za pracą ze zdwojoną energią.

Trudności zawodowe i problemy ze zdrowiem mogą mieć Byki urodzone 25-26 kwietnia.

Nie patrz na innych, rób swoje. Ludzie będą podkładać Ci nogi, jednakże specyficzne ułożenie Marsa pomoże Ci i wyjdziesz z tego zwycięsko. Nadciągający okres to zarodek nowych wyzwań. Nareszcie zrealizujesz zalegające cele, jednak bez pomocy przyjaciół będzie szło z oporami, nie trać głowy i działaj szybko. Zeszły okres czasu był dla Ciebie nie pomyślny, dlatego próbuj utrzymać aktualną sytuację. Byk to człowiek o gigantycznej wyobraźni, pełen radosnej mocy, nie potrafiący usiedzieć w tym samym miejscu, taki już jest. Jeżeli będzie pamiętać o tym co jest ważne w życiu będzie mógł zaliczyć najbliższy tydzień do. ?Najbliższy tydzień to dla Byka szczególny okres w sferze uczuciowej. Dobre oddziaływanie Saturna i Merkurego zapewni Ci sukces - trzeba się tylko postarać i nie przespać szansy.