środa, 03 czerwiec 2020 19:18

Paysafecard, czyli idealna metoda płatności w internecie

Paysafecard Paysafecard

Coraz większa ilość osób pragnie zwiększyć swoją anonimowość w sieci i nie podawać tak dużej ilości danych i informacji. Internetowe płatności bezgotówkowe takie jak Blik, czy Przelewy24, są niezwykle wygodne, lecz gromadzą bardzo dużą ilość danych o samym użytkowniku.

Z tego powodu drastycznie wzrosło zapotrzebowanie na taki rodzaj płatności internetowej, który daje użytkownikowi pełną anonimowość. Paysafecard przyda się wiec jako metoda płatności wszędzie tam, gdzie chcemy pozostać bezimienni, a możliwości jest wiele.

Czym jest Paysafecard i na jakiej zasadzie działa?

Paysafecard jest już na rynku od wielu lat i z pewnością znają ją wszyscy, którzy do płatności internetowych nie używali kart płatniczych, czy internetowych przelewów. Jest to karta-zdrapka (lub po prostu wydruk 16 cyfr), która pozwala na bezpieczną i przede wszystkim anonimową płatność w sieci. Do wyboru mamy karty o wartości:
• 20 PLN,
• 30 PLN,
• 50 PLN,
• 100 PLN,
• 200 PLN.
Ten sposób płatności internetowej jest niebywale popularny, gdyż karty-zdrapki dostępne są obecnie w 45 krajach świata i kilkunastu walutach, takich jak np. polski złoty. Jest to doskonała metoda na płatność w internetowym kasynie ze względu na wysoki poziom bezpieczeństwa i anonimowości. Dodatkowym atutem jest elastyczność paysafecard – to Ty decydujesz, ile chcesz wydać. Sposób użycia paysafecard jest dziecinnie prosty, gdyż wystarczy wpisać 16-cyfrowy kod PIN i gotowe.

Dlaczego Paysafcard jest najlepszą metodą płatności w zagranicznych kasynach internetowych?

Paysafecard wyróżnia się na tle metod płatności ze względu na swoją elastyczność. Jeżeli chcemy korzystać z paysafecard w kasynach internetowych, to cały proces wygląda inaczej, niż w przypadku standardowej płatności online, takiej jak przelew błyskawiczny. Z tego powodu użycie karty-zdrapki w kasynie pozwala na wpłatę znacznie niższej kwoty, niż ta, która uważana jest za oficjalną, czyli około 80 złotych. Co więcej, paysafecard zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa, gdyż 16-cyfrowego PINU nie da się zhakować. Warto dodać, że karty pre-paid nie zostawiają żadnych wrażliwych danych w przeciwieństwie do przelewów internetowych. Znajdź swoje kasyno online z Paysafecard i zacznij zabawę!

Gdzie jeszcze można użyć paysafcard?

Środowisko gamerskie doskonale zna metodę płatności poprzez paysafecard, gdyż wszystkie popularne gry online, takie jak LOL (League of Legends) pozwalają doładowywać konta w grze, czy kupować ekskluzywne przedmioty kosmetyczne z użyciem właśnie kart pre-paid. Steam, czy Origins także akceptują zakupy w swoich sklepach internetowych, za pośrednictwem płatności paysafecard, dlatego wielu graczy korzysta z tej metody.

Platformy do gier online to jednak nie jedyne miejsce w sieci, w którym z powodzeniem możesz korzystać z karty zdrapki. Paysafecard umożliwia również szybkie i proste doładowanie karty podarunkowej na Amazonie. Jeśli dość często dokonujesz zakupów w tym sklepie internetowym, Paysafacard przyda się również i tam. Maksymalna kwota jaką można wpłacić na konto Amazon, równa jest wartości 500 EUR lub jej ekwiwalentowi w innej walucie.

My Paysafecard – Aplikacja mobilna

Większości z nas Paysafecard kojarzy się z małym papierowym voucherem z paskiem zabezpieczająym, który należy zdrapać, by uzyskać dostęp do kodu. Oczywiście taka forma Paysafecard wciąż funkcjonuje w najlepsze, jednak firma idzie z duchem czasu i przygotowała atrakcyjne rozwiązanie dla bardziej zaawansowanych technologicznie.

Wystarczy ściągnąć aplikację na telefon, by szybciej dokonywać płatności w internecie. Za pomocą smarfona skanujemy kod QR z papierowego vouchera, który kupiliśmy w sklepie, by środki wylądowały na naszym koncie Paysafecard. Tym samym mamy z głowy ręczne wpisywanie długiego kodu. Do czego jeszcze przydaje się aplikacja mobilna?

Po pierwsze ułatwia nam kontrolowanie wydatków, gdyż mamy dostępną historię płatności i wszystkich zużytych voucherów. Po drugie, dzięki aplikacji płacimy znacznie szybciej i jeszcze bezpieczniej. Wystarczy otworzyć aplikację i zeskanować kod QR, który pojawi się na stronie sklepu internetowego. Dzięki temu środki zostaną pobrane z Twojego konta Paysafacard, a transakcja przebiegnie błyskawicznie. Korzystanie z aplikacji mobilnej sprawi, że płatności online będą odbywały się bez przeszkód.

Miejsca, w których możliwy jest zakup karty Paysafecard

Karta-zdrapka dostępna jest w wielu popularnych sklepach, takich jak Żabka, Tesco, Pepco, Real, PoloMarket i wiele innych. Jeżeli nie masz pewności, czy w najbliższym sklepie istnieje możliwość zakupu paysafecard, to można to sprawdzić w wyszukiwarce, która dostępna jest na oficjalnej stronie paysafecard.

Wyświetlony 86 razy
© 2013-2020 by SN2.EU