sobota, lipiec 20, 2024
piątek, 08 grudzień 2023 18:13

Nowa artystyczna kolekcja Medicine x Veronika Blyzniuchenko

Medicine x Veronika Blyzniuchenko Medicine x Veronika Blyzniuchenko

Odkryj nową kolekcję od Medicine stworzoną we współpracy z utalentowaną artystką z Ukrainy, Veroniką Blyzniuchenko. Marka, by dodać kolekcji jeszcze więcej charakteru, zmiksowała jej obrazy na poszczególnych modelach, tworząc oryginale połączenia!

 

Kolekcja oferuje unikalne wzory, które łączą w sobie modę i sztukę. Grafiki Veroniki Blyzniuchenko, charakteryzujące się subtelną elegancją i jednocześnie wyrazistym przekazem artystycznym, zostały kreatywnie wykorzystane na ubraniach marki. Oferta obejmuje modele dla niej i dla niego – to bardzo duża kolekcja, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Rzeczy z kolekcji odzwierciedlają zarówno charakterystyczny styl Medicine, jak i samej artystki. W jej skład wchodzą także wyjątkowe akcesoria do domu. Przeniesiesz dzięki nim twórczość Veroniki do Twoich przestrzeni i nadasz wnętrzu ulubionego charakteru.

Medicine x Veronika Blyzniuchenko

„Bardzo się cieszymy, że mogliśmy wykorzystać grafiki Veroniki Blyzniuchenko. Jej spojrzenie na sztukę doskonale współgra z naszym podejściem do mody, tworząc coś naprawdę wyjątkowego dla klientów Medicine” – mówi Ewelina Bajołek-Stępień, Manager Marketingu Medicine.

Medicine x Veronika Blyzniuchenko

Kolekcja Medicine x Veronika Blyzniuchenko jest nie tylko wyrazem stylu, ale także doskonałym manifestem współpracy między światem mody i sztuki. To niepowtarzalna okazja, by wprowadzić do swojej garderoby elementy, które nie tylko podkreślą Twój indywidualny styl, ale także przeniosą Cię do fascynującego świata sztuki tej ukraińskiej artystki.

Medicine x Veronika Blyzniuchenko

O artystce:

Veronika Blyzniuchenko ma 27 lat i pochodzi z Charkowa w Ukrainie. Z powodu wojny obecnie mieszka i pracuje w Portugalii. Jest malarką specjalizującą się w technikach olejnych na płótnie i akwareli. Od czasów studiów na Academy of Design and Arts w Charkowie miała wystawy indywidualne. Jej prace znajdują się w prywatnych kolekcjach we Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii, Holandii, Brazylii, USA i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W okresie od grudnia 2022 r. do lutego 2023 r. Veronika uczestniczyła w wystawach ukraińskich artystów w Portugalii, Niemczech, Włoszech, Szwajcarii i Brazylii.

Cała kolekcja dostępna na stronie https://wearmedicine.com/s/kolekcja-medicine-x-veronika-blyzniuchenko