środa, 09 grudzień 2015 15:01

Innowacyjność zwieńczona sukcesem - Under Armour

Marka Under Armour została pierwotnie opracowany kiedy amerykański piłkarz miał dość spoconych koszulek. Tak doszło do markowej bielizny, która zostały zaprojektowana po to, aby wpływać na odprowadzanie potu i po to by sportowcy czuli się naprawdę wygodnie. To, co nie dziwi, biorąc pod uwagę dobrze zasłużoną renomę marki Armour jest jakość.

A więc odzież Under Armour wie, ma zrobić, aby utrzymać ciepło sportowców, gdy warunki się niezbyt przychylne pod względem temperatury. To odejście od tego, co firma klasycznie robiła, ale ta innowacyjność również zakończyła się sukcesem, stając się integralną częścią treningu zimowego wielu sportowców.

Sportowcy, którzy trenują na zewnątrz w zimie mają przed sobą wyjątkowe wyzwanie. Z jednej strony, utrzymanie ciepła jest absolutnie niezbędne. Utrata ciepła to automatyczne zmniejszenie wydajności, dyskomfort i znacznie większe ryzyko kontuzji. To problem, który odzież Under Armour próbuje rozwiązać, - utrzymać ciepło, nie pozwalając na to by pot mógł stać się problemem.

Każdy, kto spędził trochę czasu na bieganiu lub jeździe na nartach prawdopodobnie będzie zaznajomiony z tym tematem. Jeśli masz wystarczająco dużo ubrań na sobie by było ci ciepło to prawdopodobnie wystarczająco dużo ubrań, przez które się pociesz. Jest to jeden z powodów, dlaczego koncepcja nawarstwiania się sprawdza i dla tej marki jest tak ważna. Poszczególne warstwy pozwalają utrzymać ciało w izolacji a jednocześnie pozwalają organizmowi pozbyć się nadmiaru ciepła przez wilgoć. To pozwala organizmowi na utrzymanie właściwej temperatury, co prowadzi do bardziej komfortowego odczucia i wspierania lepszej wydajności w wybranym sporcie.

Mając to na uwadze, linia Under Armour ma sporo produktów, które składają się z różnych warstw.

-Warstwa bazowa - warstwa bazowa jest to warstwa odzieży, która jest blisko skóry i ma na celu trzymać wilgoć z dala, utrzymując suche ciało. W linii Under Armour jest to miejsce gdzie znajdziesz golfy, spodnie i wiele dość ciasnych ubrań.
-Środkowa warstwa- inaczej niż w warstwie podstawowej, jest przeznaczona do rzeczywistej izolacji i może w rzeczywistości składać się z wielu warstw. Under Armour ma linię, która jest przeznaczony do wykorzystania w tym celu, jak sama nazwa wskazuje, jest to luźniejsza warstwa.
-Wierzchnia warstwa- wierzchnia warstwa odzieży, ma chronić przed żywiołami. To jest reprezentowana całość jeśli chodzi o odzież Under Armour taką jak płaszcze, kurtki i swetry.

Wszystkie linie Under Armour przeznaczone są do współpracy, a odzież Under Armour wykorzystuje specjalną dwustronną technologię, która pozwala wilgoci wydostać się, nie pozwalając, aby dotykała ciała tym samym utrzymując suchość i ciepło. Oryginalny produkt Under Armour była to koszula kompresyjna, która została zaprojektowany, aby odprowadzać pot i wilgoć z dala od ciała i pozwolić sportowcom czuć się chłodniej i bardziej komfortowo, ale linia ta została szybko rozszerzona na wszystko aż do butów. Warstwa bazowa musi być na tyle blisko skóry, tak, by miała szansę na odprowadzanie wilgoci, podczas gdy środkowa warstwa musi tracić tyle, aby utrzymać się w powietrzu, dzięki czemu jest odpowiednio izolowana. Jeśli któraś z nich nie pasuje w prawo, przyczynia się to do utraty skuteczności. Na szczęście, linia Under Armour pasuje bardzo dobrze. Prawdopodobnie nosząc w domu takie rzeczy, jak piżamy tej marki możesz zaoszczędzić na rachunkach za ogrzewanie w zimie. Jest wiele powodów, aby kupować w tym sklepie. Przekonaj się o tym osobiście.

© 2013-2020 by SN2.EU