wtorek, 24 listopad 2015 11:14

Prezent? Nic prostszego!

Mikołajki, Gwiazdka, Nowy Rok – grudzień przynosi liczne okazje sprzyjające wyrażaniu uczuć i obdarowywaniu bliskich upominkami. Nim gwiazdkowe szaleństwo ogarnie wszystkich, warto odwiedzić salon lub e-sklep marki OCHNIK, gdzie czeka szeroki wybór torebek, portfeli, pasków, rękawiczek oraz wielu innych produktów, które doskonale sprawdzą się w roli eleganckich i stylowych prezentów.

Niezdecydowanym polecamy zaś nowość – KARTY PODARUNKOWE OCHNIK, które stanowią świetną alternatywę dla konwencjonalnych podarków i pozwalają ustrzec się przed nietrafionym zakupem.OCHNIK to polska firma z ponad 25-letnią tradycją posiadająca sieć 84 Salonów Firmowych zlokalizowanych w najbardziej prestiżowych Centrach Handlowych w Polsce, prowadzi sprzedaż za pośrednictwem Internetu (www.sklep.ochnik.com) oraz Działu Sprzedaży B2B, oferującego produkty klientom korporacyjnym oraz instytucjonalnym.

OCHNIK to również ceniony pracodawca. W 2015 roku został liderem rankingu „Najlepsze Miejsca Pracy” przygotowywanego w oparciu o badanie prowadzone przez Instytut Great Place to Work®.

Wyświetlony 1135 razy
© 2013-2019 by SN2.EU