sobota, wrzesień 30, 2023
środa, 10 czerwiec 2015 16:02

The Glenlivet Guardians – dołącz do ekskluzywnego grona miłośników whisky single malt

The Glenlivet, jedna z najsłynniejszych marek szkockich whisky typu single malt, przygotowała specjalny program dla miłośników tego trunku. Projekt The Glenlivet Guardians oferuje swoim członkom ekskluzywne degustacje, wyszukane wydarzenia i limitowane edycje doskonałej whisky The Glenlivet. Dołącz już dziś!

Zostań strażnikiem tradycji The Glenlivet
Już przeszło dwieście lat temu na terenie Wielkiej Brytanii zrodziła się piękna idea klubów – miejsc, w których mężczyźni mogli wspólnie spotykać się, rozmawiać, sączyć whisky, a także dzielić się swoimi pasjami. W tamtych czasach przynależność do przynajmniej jednego klubu była wręcz obowiązkowa dla panów, którzy chcieli być określanymi mianem dżentelmenów. Członkostwo w tego typu stowarzyszeniach niejednokrotnie wiązała się z szeregiem przywilejów dla uczestników. W dzisiejszych czasach ta tradycja powraca. Do pięknej idei klubów nawiązuje program The Glenlivet Guardians.

The Glenlivet Guardians to projekt stworzony przez koneserów whisky dla wszystkich tych, którzy cenią głęboki i pełen aromatu smak tego trunku. Ów program to wyjątkowa podróż do świata whisky typu single malt, w czasie której każdy z uczestników będzie mógł odkryć niezgłębione pokłady wiedzy i tradycji szkockich Mistrzów Destylacji. The Glenlivet Guardians zapewnia osobom biorącym w nim udział ekskluzywne degustacje najlepszych rodzajów whisky typu single malt, w towarzystwie znawców tego trunku. Co więcej, pozwala również na uczestnictwo w jedynych w swoim rodzaju wydarzeniach przygotowanych specjalnie dla miłośników „szkockiej”, a także szansę na wyjazd do jednej z najsłynniejszych destylarni whisky na Wyspach Brytyjskich.

Dzięki angażującym sesjom tastingowym, uczestnicy będą mogli zgłębiać tajniki doskonałej whisky The Glenlivet oraz delektować się wyszukanym smakiem rzadkich i często trudno dostępnych roczników tego wyjątkowego trunku.

Aby dołączyć do programu wystarczy zarejestrować się za pośrednictwem strony internetowej www.theglenlivet.pl. Następnie każdy z zarejestrowanych członków otrzyma kartę klubową The Glenlivet Guardians, uprawniającą do korzystania z wszystkich zaplanowanych w ramach projektu atrakcji. Zarejestruj się już dziś i dołącz do ekskluzywnego grona miłośników whisky single malt.