środa, 06 styczeń 2016 09:57

Torby męskie, który model jest dla Ciebie?

Niektórzy twierdzą, że torba to dodatek czysto damski. Nic bardziej mylnego. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy listę 3 najbardziej praktycznych modeli toreb, które przydadzą się w życiu każdego mężczyzny.

Plecak lub torba na ramię

Plecak męski to praktyczny i wygodny wybór. Pamiętaj jednak, że pasuje on do mniej zobowiązujących ubiorów (jeansów, t-skirtów, sneakersów), zatem jeśli się skusisz na kupno plecaka, pamiętaj o stonowanych kolorach najlepiej ciemnych. Unikaj jaskrawych, sportowych kolorów. Jeśli zaś zależy Ci, aby zachować stylowy i profesjonalny look, wybierz męska torbę na ramię, która pasuje praktycznie do każdej stylizacji.

Zarówno torba na ramię jak i plecak z pewnością sprawdzą się w transporcie laptopa czy innych przydatnych rzeczy. Zdecydowanie więcej zastosowań ma plecak – możesz go bez problemu wykorzystać również podczas wycieczek, gdzie torba może być mniej wygodna.

Torba sportowa

Jeśli jesteś na czasie z tym, co w modzie piszczy, na pewno wiesz, że trend na bycie fit generuje coraz więcej wiernych fanów. Każdy amator sportu wie, że odpowiednio dobrana torba sportowa to początek sukcesu, bowiem to w niej przechowasz najpotrzebniejsze rzeczy: odzież sportowa, ręcznik, energetyki i inne. Torby sportowe, męskie jak i damskie, są dostępne w różnych kolorach, fasonach i rozmiarach, więc jest w czym wybierać.

Ich bogaty wybór pozwoli Ci dopasować torbę do Twoich upodobań i podkręcić Twój sportowy styl. Wybierając torbę pamiętaj o jakości materiałów oraz sprawdź organizację kieszonek: dzięki temu będzie Ci mogła posłużyć przez wiele lat.

Torba podróżna/ walizka

Dla osób będących wiecznie w ruchu, polecamy torbę podróżniczą. Jeśli często latasz samolotem, zainwestuj w dobrą jakość i miej pewność, że twój bagaż doleci w idealnym stanie. Zwykle masz do wyboru torby miękkie, półtwarde i twarde. W przypadku podróży samochodowych opcja pierwsza będzie najlepsza, natomiast jeśli większość twoich wojaży odbywa się w powietrzu, postaw na opcję drugą bądź trzecią. Pamiętaj, że w tym wypadku rozmiar ma znaczenie. Upewnij się, że wybrana torba spełnia wymogi co do rozmiaru bagażu ustalone przez linie lotniczą.

Polecamy wybranie walizki wykonanej ze specjalistycznych tworzyw np. polikarbonu, dzięki czemu twój bagaż nie ucierpi podczas podróży. Nikomu nie życzymy odebrania walizki z wielkim wgnieceniem! Lubisz podróżować, ale często masz problem z spakowaniem wszystkich niezbędnych rzeczy? Świętnym pomysłem jest wykorzystanie worków próżniowych!

© 2013-2020 by SN2.EU