środa, 02 wrzesień 2015 10:18

Hunter - zaskakująca kampania na jesień-zimę 2015

 Hunter Highland Fling Kolekcja jesień/zima 2015 Hunter Highland Fling Kolekcja jesień/zima 2015

Nowa kampania Hunter Original na jesień/zimę 2015 Hunter Highland Fling, zabiera nas na przygodę w scenerii szkockich wzgórz, które przemierzane są przez grupę młodych pionierów, idących na szczyt góry.

Pod kreatywnym okiem Alasdhaira Willisa, zdjęcia wizerunkowe w kampanii zostały uchwycone przez uznaną fotografkę i filmowca Elaine Constantine, wybraną dzięki jej niepowtarzalnej wizji brytyjskiej młodzieży, która została wykorzystana w kultowych publikacjach w magazynach takich jak The Face, Vogue czy W magazyn. Elaine przekazywała wskazówki modelom, aby wyzwolić w nich niezwykłego ducha, nostalgię i poczucie młodzieńczej wędrówki, która jest motywem w całej kampanii. Na jej potrzeby stworzona została tradycyjna brytyjska przygoda - od pikniku z kanapkami i termosem przez nawigację z mapami po kijki trekkingowe.

 Hunter Highland Fling Kolekcja jesień/zima 2015

 Hunter Highland Fling Kolekcja jesień/zima 2015

Kampania rozwija się w tle historii London Fashion Week, odbywającego się w miejskiej przestrzeni przemysłowej z metalowymi wodospadami przecinającymi wybieg. W duchu Hunter Original, szkockie wzgórza i dziedzictwo marki są odtwarzane za pomocą technologii CGI - stworzonej przez pioniera cyfrowej fotografii Thomasa Trauma i wykorzystanej w nowoczesnym podejściu do ojczyzny firmy. Łącząc cyfrowe renderowanie i fotografię w jedno, modele są osadzeni w dramatycznym i hiperrealistycznym szkockim krajobrazie gór i jezior, gdzie dominują wrzosy i porosty, a w każdej scenie niebo ciemnieje coraz bardziej przez napływające deszczowe chmury.
Kampania wizerunkowa składa się z 4 scen, prezentujących poszczególne etapy podróży przez wzgórza Highlands, począwszy od nawigacji, a następnie pokazujące piknik i krajobraz z wodospadami, aż do osiągnięcia szczytu góry przez bohaterów, biorących udział w wędrówce.

Marka oferuje w sezonie jesienno-zimowym nowe obuwie, odzież wierzchnią czy akcesoria Hunter Original, w tym Original Poncho, Original Chelsea, niezawodne kalosze i wełniany płaszcz Original Lichen-Print.

© 2013-2020 by SN2.EU