środa, 13 czerwiec 2012 20:27

Jack Daniel’s Night Riders

Wiosną 2012 roku do wyselekcjonowanych klubów w całej Polsce ruszyły ekipy Jack Daniel’s Night Riders. W miejscach, gdzie z dumą podawana jest whiskey Jack Daniel’s pojawiają się dziewczyny o niezależnych, silnych charakterach i wyjątkowo przenikliwych spojrzeniach. Szukają miłośników smaku i stylu Old No.7. Serwują whiskey z Lynchburga i dają szansę zdobycia  oryginalnych akcesoriów z logo Jack Daniel’s.

Night Riders zjawiają się niespodziewanie i nie obowiązuje ich selekcja. To one wybierają miejsca i ludzi, z którymi chcą mieć do czynienia. Wchodzą do klubu, by spojrzeć prosto w oczy najodważniejszym. Ich wygląd i temperament sprawiają, że są doskonale przygotowane do swojej misji.

Night Riders odwiedzają wyselekcjonowane kluby w całej Polsce. Teamy są doskonale zorganizowane, dzięki czemu w każdy weekend pojawiają się w kilku miejscach. Ich misja rozpoczęła się wiosną 2012 i obejmuje wiele spotkań w najlepszych klubach. Jack jest obecny na każdym z nich.

Mechanikę promocji oraz całą ideę kreatywną przygotowała agencja marketingu zintegrowanego Focus Advantage. Projekt na terenie klubów realizowany jest przez  agencję eventową  - Imagine Nation, należącą do tej samej grupy kapitałowej co Focus Advantage tj. Focus Media Group Sp. z o.o.

Jack Daniel’s:

Destylarnia Jack Daniel’s jest najstarszą oficjalnie zarejestrowaną destylarnią w USA. Jej właścicielem był Jasper Newton Daniel, człowiek, który większość swojego życia poświęcił na doskonalenie procesu produkcji whiskey. Destylarnia zlokalizowana w miasteczku Lynchburg, w stanie Tennessee do dziś znajduje się w Narodowym Spisie Miejsc Historycznych USA. Są tam wytwarzane: Jack Daniel’s Old No.7 Tennessee Whiskey, Gentleman Jack i Jack Daniel’s Single Barrel. Dystrybutorem produktów marki Jack Daniel’s w Polsce jest Brown Forman Polska Sp. z o.o.

© 2013-2020 by SN2.EU