środa, 28 marzec 2012 11:18

Caffe Latte i tiramisu zatopione w jajkach. Możliwe?

Smakoszy wyskokowych trunków zapraszamy na ucztę podniebienia. Wielkonocne święta zbliżają się wielkimi krokami, dlatego też alkohol na bazie jajek to podstawowy produkt na świąteczny stół. Ten tradycyjnie wyrabiany likier jajeczny to dobra propozycja na czas wiosny i okres świątecznych spotkań. Producent Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych wprowadził właśnie na rynek dwa zupełnie nowe smaki tradycyjnego Advocaata – Cafe latte i Tiramisu!
Advocaat to harmonijne połączenie naturalnych składników: aromatycznej brandy, najwyższej jakości spirytusu, wanilii z Madagaskaru i świeżych żółtek kurzych jaj. Od wielu lat gości na polskich stołach podczas rodzinnych uroczystości. Dwa nowe smaki z pewnością okażą się dobrym wyborem nie tylko na nadchodzące święta. Łączy je jedno: najwyższa jakość składników i tradycyjna produkcja oparta na żółtkach jaj.

Advocaat Cafe Latte – połączenie aromatu kawy ze śmietanką z aromatyczną brandy, najwyższej jakości spirytusem i żółtkami jaj kurzych. Doskonały dodatek do deserów. Zarówno miłośnicy tradycyjnego Advocaata jak i konsumenci, którzy do tej pory nie sięgali po likiery docenią nutę kawową i słodycz produktu.

Advocaat Tiramisu – charakterystyczny posmak doskonale znanego ciasta to wyróżnik tej propozycji. W połączeniu z alkoholem i tradycyjną produkcją likieru jajecznego, Advocaat Tiramisu stanowi dobrą propozycję do delektowania się w gronie przyjaciół i znajomych.


Advocaat Tiramisu i Advocaat Cafe Latte będą dostępne w wybranych punktach sprzedaży w butelkach o pojemności: 0,5l.
© 2013-2020 by SN2.EU