wtorek, 02 lipiec 2013 17:27

Steffen Möller lubi ossstre. +Video

„Jak palec kochanki na Twojej skórze” mówi Steffen Möller o nowej maszynce Wilkinson i uprawia z nią flirt podczas kręcenia zdjęć do  kampanii Wilkinson. Nr 1 w Niemczech. Dlaczego? Bo jest „ossstra!”. Obejrzyjcie making-off z sesji zdjęciowej Möllera dla Wilkinson.

„Marka Wilkinson to numer 1 w Niemczech wśród maszynek jednorazowych*” – mówi Steffen Möller w reklamie dla producenta maszynek. W making-off z sesji fotograficznej padają także czulsze słówka w intymnej rozmowie Möllera z maszynką. „Też cię lubię, bo się uginasz”, „dotkniesz mnie jutro rano”, „jesteś ostra, mała!” wskazują na wyjątkowo wyrafinowany stosunek Steffena do Xtreme3 Ultimate…

Obejrzyjcie cały making-off z sesji reklamowej z Möllerem, a zobaczycie też  psa Steffena, zajadanie się preclami czy komputerowe odmładzanie bohatera. No i oczywiście samo golenie Steffena maszynkami Wilkinson Xtreme3! A jest na co podziwiać , bo zgodnie z wynikami ankiety* dotyczącej maszynki Wilkinson Xtreme3 aż 95% badanych, którzy przetestowali maszynkę chętnie poleciłoby ją swoim znajomym. Dlaczego? Bo „Xtreme3 to brzytwa”, „kosior”, „delikatna, ale dokładna”, „zero podrażnień, super!” - jak stwierdzili ankietowani**. Kampania reklamowa producenta maszynek przebiega w tym roku pod hasłem „Wilkinson nr 1 w Niemczech”.

Szczegóły kampanii można śledzić na Facebooku: http://www.facebook.com/WilkinsonPolska.

Making-off z sesji zdjęciowej Steffena Möllera: http://www.youtube.com/watch?v=EyrNvuOaass

Wilkinson. Golenie może być przyjemne!

Media

© 2013-2020 by SN2.EU