środa, czerwiec 19, 2024
środa, 28 maj 2014 16:25

Niesamowity test Castrol - Titanium Strong Blackout

 

Castrol wprowadził na rynek nowy olej, a dokładnie Castrol Edge z technologią Titanium FST™. Ten wyśmienity olej dzięki specjalnemu dodatkowi tytanu podwaja trwałość filmu olejowego, chroni go i minimalizuje tarcie. Wielkie zaangażowanie naukowców z Wielkiej Brytanii zaowocowało produktem, który w rezultacie pozwala na osiągnięcie maksimum możliwości silnika.

 

Wprowadzeniu na rynek tego rewelacyjnego oleju będzie towarzyszyła seria emocjonujących wydarzeń. Pierwszym takim wydarzeniem będzie Titanium Strong Blackout. Titanium Strong Blackout to wyjątkowy test, który odbywa się na torze wyścigowym w całkowitych ciemnościach. Tor samochodom wyznaczają laserowe wiązki światła. To kosmiczne świetlne widowisko zapewnią nam specjaliści z Marshmallow Laser Feast. Znani między innymi ze współpracy z U2, Miley Cyrus, Sony czy Nike.

W tym wykątkowym teście udział weźmie 4 wyśmienitych kierowców.

Pierwszym z nich jest Amerykanin Ken Block. Znany jest on z jazdy driftem, bokiem samochodu i słynnym donut'em. Podczas Titanium Strong Blackout zasiądzie on za kierownicą Forda Fiesty 2014.

Do udziału w teście zaproszono także Augusto Farfusa. Jest on wicemistrzem kierowców DTM. Otrzymał także nagrodę ‘2012 Rookie of the Year’. W teście Castrola będzie startował w nowym BMW M4.

Kolejnym mistrzem kierownicy jest Adrian Zaugga. Jest to kierowca testowy Lamborghini i zasiądzie za kierownicą Lamborghini Aventador.

Ostatnim z uczestiników testu Castrol jest urodzony w Niemczech Mike Rockenfeller. Rockenfeller to zwycięzca w kategorii otwartej w zawodach Le Mans w 2010 roku i mistrzostwach DTM w roku 2013. Podczas Titanium Strong Blackout zasiądzie za kierownicą Audi R8.

Wprowadzenie tych interesujących testów przez Castrol to z pewnością wyśmienity pomysł i nie lada wyzwanie dla wielu kierowców. Oczywiście będzie to też wyzwanie dla oleju Castrol Edge z technologią Titanium FST™. Fani motoryzacji sa zawsze rozpieszczani przez Castrol i pewnie z Castrolem przeżyją jeszcze wiele wyśmienitych przygód.

 

Media