środa, maj 29, 2024
poniedziałek, 26 maj 2014 13:21

Najlepsze opony dla Twojego auta Wyróżniony

Co decyduje o naszym bezpieczeństwie na drodze? Ostrożność? Duża ilość poduszek powietrznych? Owszem, ale równie istotnym czynnikiem jest posiadanie właściwie dopasowanych opon, dzięki którym nasz samochód będzie posiadał idealną przyczepność do nawierzchni. Jak wybrać idealną oponę?

Cena, dobrze dobrany bieżnik do warunków i typu samochodu, jakość – to elementy, na które warto zwrócić uwagę przy zakupie opon. Jednak w zwyczajnych sklepach nie zawsze mamy odpowiednią dużą ofertę, by wybrać dokładnie to, co nas interesuje. Właśnie dlatego opony w Oponeo to ciekawa alternatywa dla każdego posiadacza czterech kółek, który chciałby zadbać o swoje bezpieczeństwo i idealnie dobrane opony.
Na stronie sklepu mamy całą gamę opon, wśród których znajdują się modele przeznaczone zarówno dla zwykłych kierowców, jak i też profesjonalistów, jeżdżących w długie trasy. Jak się odnaleźć w tym gąszczu? Nie jest to trudne – strona Oponeo podsuwa dwa wariaty przeglądania swojej oferty: wedle modeli oraz wedle klas opon. To z pewnością ułatwia nawigację i odnajdywanie dokładnie tego, czego szukamy.
Oponeo proponuje trzynaście różnych modeli podzielonych na trzy klasy: premium (czyli opony przeznaczone dla najbardziej wymagających, idealne do aut klasy średniej, sportowej oraz limuzyn), średnia (ponadprzeciętne osiągi oraz dobra cena, przeznaczone dla każdego rodzaju samochodu) oraz ekonomiczna (przeznaczona dla kierowców, którzy jeżdżą spokojnie, poruszają się głównie po miastach i nie robią zbyt dużych rocznych przebiegów).
Oprócz przedstawienia różnych modeli oferowanych opon, na Oponeo możemy znaleźć bardzo przydatny poradnik klienta, w którym znajdziemy rady dotyczące kupna nowych opon, opinie na temat oferowanych modeli czy też nawet testy opon letnich. Co więcej – aby idealnie dopasować opony w Oponeo do swojego samochodu, istnieje możliwość wprowadzenia parametrów swojego wozu (marka, model, typ nadwozia, generacja i silnik). W ten sposób system podpowie nam jaki dokładnie model opony będzie idealnie pasował do naszego samochodu. A co, jeśli już wybrałeś opony, ale nie masz pojęcia jak je samodzielnie wymienić? To nic – Oponeo oferuje montaż opon w aż 667 serwisach w Polsce.
Sklep Oponeo to niewątpliwie dobry wybór dla każdego, kto chce zadbać o swoje bezpieczeństwo. Duży wybór opon w niskich cenach, strona internetowa przyjazna klientowi oraz szeroki zakres usług to dokładnie to, czego szuka polski kierowca.