wtorek, maj 28, 2024
środa, 02 styczeń 2019 16:59

Dlaczego warto wybrać wydechy Maxhaust?

Wszystkie wydechy spełniają jedną i najważniejszą funkcję – odprowadzają spaliny z komór cylindrów silnika na zewnątrz. Proces rozpoczyna się w jednostce napędowej, z której gaz transportowany jest przez układ wydechowy poprzez kolektor, katalizatory, tłumiki aż ostatecznie wydostaną się poprzez rurę.

 

Na rynku można znaleźć wiele firm, które specjalizują się w tego typu produktach, lecz prawdziwą perełką wśród nich jest system niemieckiej firmy Maxhaust. To właśnie oni zapewniają odpowiednie i rasowe brzemiennie autom z silnikami diesla czy mniejszymi jednostkami benzynowymi.

Odpowiednie dźwięki są generowane dzięki wysokiej jakości głośnikom, które skutecznie imitują brzemiennie, jakie wydają silniki spalinowe o dużej pojemności. Możesz się cieszyć odpowiednimi dźwiękami potężnego silnika zarówno podczas postoju, jak i jazdy samochodem.

Co jeszcze zalicza się do zalet wydechów Maxhaust?

Zastanawiasz się czy wydechy Maxhaust są dla Ciebie? Wśród wielu zalet jakimi charakteryzują się modele tej firmy trudno jest wybrać najważniejszą. Wśród nich znajdziemy:

  • uniwersalne zastosowanie – wydechy Maxhaust mogą być stosowane w prawie wszystkich silnikach diesla czy w mniejszych jednostkach benzynowych. To niezwykle komfortowe rozwiązanie, które można aktywować, jak i wyłączyć za pomocą jednego przycisku. Przydaje się to szczególnie podczas długich tras!
  • realistyczny dźwięk - Sound Boostery zapewniają dźwięk potężnego silnika V8 zarówno na postoju jak i podczas jazdy! Brzmienie dopasowane jest do aktualnych obrotów, prędkości oraz obciążenia silnika.
  • bezpieczny montaż – głośniki są przystosowane do montażu wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Obudowa głośników jest wykonana z nierdzewnej stali, dzięki czemu mają wysoką gwarancję jakości. Sterowanie odbywa się pomocą aplikacji mobilnej oraz poprzez przyciski.
  • bardzo prosta obsługa – produkty firm mogą być obsługiwane poprzez fabryczną elektronikę, ale również dedykowana jest na urządzenia mobilne. Aplikacja ten firmy pozwala dostosować głośność, brzemienni, natężenie i barwę dźwięków.

Wśród wielu wyżej wymienionych cech warto wspomnieć o jeszcze jednej – firma Maxhaust stawia przede wszystkim na nowoczesność. Innowacyjne stworzenie aplikacji, która w prosty sposób połączy się z twoim telefonem to rozwiązanie na miarę naszych czasów!

Już dziś zainwestuj w wydechy firmy Maxhaust i ciesz się niesamowitą jakością i dźwiękiem prawdziwej jazdy!