poniedziałek, kwiecień 22, 2024
środa, 16 styczeń 2019 16:58

Wypożyczalnia busów – dla kogo?

Sytuacja idealna wygląda tak: w naszym garażu parkuje stylowe auto sportowe, obok niego stoi mały samochód miejski, a tuż obok wygodny bus przeznaczony na rodzinne wycieczki. Piękny scenariusz, prawda?

 

Marzenia kontra rzeczywistość

Niestety, realizacja tego planu może przysporzyć nieco kłopotów. Podstawowy problem to oczywiście środki finansowe niezbędne do zgromadzenia opisanej floty. Dla większości rodzin zakup jednego samochodu jest już niemałym wydatkiem, wymagającym starannego planowania i długich przygotowań. A przecież zakup to tylko początek wydatków. Nie zapominajmy o tym, że utrzymanie pojazdu to nie tylko kwota pozostawiona w salonie samochodowym, ale także niemałe koszty ubezpieczenia, serwisu czy choćby sezonowej wymiany opon.

Szybka kalkulacja oparta na powyższych argumentach prowadzi do zastanowienia – czy na pewno tego potrzebuję? Czy to przypadkiem nie są tylko fanaberie? Przecież nasza rodzina bez trudu poradzi sobie, dysponując tylko jednym pojazdem. Może nie będzie najwygodniej, może będziemy musieli ograniczyć ilość bagaży, ale ostatecznie jakoś dojedziemy. Takie próby racjonalizacji są całkowicie zrozumiałe. Ale czy na pewno rezygnacja z wygody jest jedynym rozwiązaniem? Czy podróżowanie w komfortowych warunkach jest zarezerwowane dla najbogatszych?

Rozwiązanie dostępne na telefon

Pomocną dłoń wyciąga wypożyczalnia busów Finserv . Nie musisz ponosić kosztów zakupu, płacisz tylko za czas rzeczywistego wykorzystania pojazdu. Również codzienne troski eksploatacyjne nie stanowią już Twojego zmartwienia. Samochody są ubezpieczone, poddane pieczołowitej opiece i zawsze gotowe do drogi. Duże znaczenie ma fakt, że są to pojazdy praktycznie nowe, objęte fabryczną gwarancją producenta. W ofercie wypożyczalni znajdują się auta przeznaczone do przewozu 8 lub 9 osób.

Samochody przeznaczone do wynajmu zostały podzielone na trzy grupy. Pierwsza to Optimum, stanowiąca rozsądny kompromis między kosztem a funkcjonalnością. Kolejny próg to Lux – znajdziemy tutaj indywidualnie regulowane fotele drugiego i trzeciego rzędu oraz większe możliwości aranżacji wnętrza. Stawkę zamyka oferta VIP - te samochody są dedykowane klientom o najwyższych wymaganiach. Modele V ze stajni Mercedesa, w wersji przedłużanej Long lub Extra Long, to prawdziwe salonki na kołach.

Niezależnie od wybranej opcji Finserv oddaje do dyspozycji samochody sprawdzone, ubezpieczone i dysponujące bogatym wyposażeniem w zakresie wygody, jak i bezpieczeństwa. Jeśli to dla nas za mało, możemy rozważyć możliwość wynajęcia busa wraz z kierowcą. Poczucie komfortu i prestiżu  jest wprawdzie bezcenne, ale toruńska wypożyczalnia udowadnia, że może być jednocześnie niedrogie.