sobota, czerwiec 22, 2024
wtorek, 21 kwiecień 2020 14:35

Wynajem długoterminowy czy leasing aut dostawczych – co wybrać?

wypożyczalnia aut dostawczych wypożyczalnia aut dostawczych

Konieczność ciągłego transportu z użyciem samochodów o dużej ładowności sprawia, że przedsiębiorcy często rozważają, co jest bardziej opłacalne – wynajem długoterminowy czy leasing finansowy aut dostawczych? Tania wypożyczalnia pojazdów, taka jak Proxima, to często najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Konieczność ciągłego transportu z użyciem samochodów o dużej ładowności sprawia, że przedsiębiorcy często rozważają, co jest bardziej opłacalne – wynajem długoterminowy czy leasing finansowy aut dostawczych? Tania wypożyczalnia aut, taka jak Proxima, to często najkorzystniejsze rozwiązanie.

Wynajem długoterminowy kontra leasing finansowy

Stosunkowo często młodzi przedsiębiorcy wybierają klasyczne kredytowanie jako model finansowania zakupu samochodu. Czy rzeczywiście zawsze konieczne jest kupowanie dostawczaka na własność? Dzięki nowoczesnym narzędziom, takim jak wynajem na dłuższy okres, nie musimy ponosić znacznych kosztów zakupu i wnosić wysokiego wkładu własnego. Wystarczy jeden telefon i minimum formalności, by nawet w ciągu godziny wypożyczyć niezbędne auto dostawcze bez wychodzenia z domu.

Zaletą takiego rozwiązania jest również fakt, że poza opłatą miesięczną ponosimy jedynie koszta paliwa. Ubezpieczenie OC i AC, Assistance, przeglądy techniczne czy okresowy serwis – to wszystko jest już uwzględnione i stosowne obowiązki przejmuje na siebie firma, która przekazuje nam pojazd. Oszczędzamy więc zarówno pieniądze, jak i czas.

Tania wypożyczalnia samochodów dostawczych – Proxima

Jednym ze sposobów na wykorzystanie zalet taniego wynajmu długoterminowego jest skorzystanie z profesjonalnych usług takich firm jak warszawska Proxima. Decydując się na współpracę z doświadczonymi profesjonalistami, nie musisz się martwić, że w razie problemów na drodze pozostaniesz bez wsparcia. Całodobowa pomoc to jedna z podstawowych korzyści wliczonych w cenę.

Dużą zaletą wypożyczalni jest możliwość wyboru z szerokiej floty pojazdów o różnej ładowności. Znajdziesz tutaj zarówno niewielkie dostawczaki, jak i duże ciężarówki. Możesz dostosować wynajmowane auto do swoich aktualnych potrzeb transportowych i cieszyć się nowoczesnymi rozwiązaniami spotykanymi w najnowszych konstrukcjach.

Skorzystaj z korzystnego wynajmu samochodów dostawczych

Jeżeli szukasz solidnej firmy dysponującej bogatą flotą pojazdów dostawczych, powinieneś zainteresować się ofertą wypożyczalni aut dostawczych Proxima z Warszawy. Zapewnią Ci fachowe wsparcie i najwyższy poziom obsługi klienta.

Media