środa, czerwiec 19, 2024
środa, 22 kwiecień 2020 08:58

Co oferuje wypożyczalnia przyczepek?

Wypożyczalnia Przyczep Pruszków Wypożyczalnia Przyczep Pruszków

 Podstawową zasadą wynajmu przyczepek jest spisanie umowy wynajmu między Wypożyczalnią (zwaną Wynajmującym) a osobą lub firmą pożyczającą (zwaną Najemcą). Umowę spisuje Wynajmujący na czas określony podany przez Najemcę.

Podczas wypożyczania pobierana jest kaucja zwrotna, będąca zabezpieczeniem dla Wynajmującego w przypadku wynikłych strat, uszkodzeń, kradzieży bądź dewastacji podczas eksploatacji przyczepki. Wysokość kwoty pobieranego depozytu uzależniona jest od wartości wypożyczanej przyczepki oraz czasu na jaki jest on wynajmowany. Obniżki stawki kaucji lub jej zniesienie dotyczy stałych i zaufanych klientów wypożyczalni. Kwotę stawki dziennej reguluje długość najmu, zgodnie z cennikiem oraz przyznanymi rabatami. Cena za dobę oznacza zwrócenie przyczepki przed 24 godzinami od chwili wynajmu. Oddanie sprzętu do wypożyczalni po upływie 24 godzin powoduje naliczenie kolejnej stawki. Przyczepki w wypożyczalni są w pełni sprawne technicznie. Wypożyczalnia Przyczep Pruszków nie ponosi odpowiedzialności za skutki uboczne lub następstw awarii przyczepki np. jak uszkodzenia ciała. Wynajmujący ma obowiązek zapoznać Najemcę z instrukcją obsługi i przeszkolić go w zakresie bezpiecznego użytkowania najmowanej przyczepki.

 Wypożyczalnia przyczepek

Według prawa o ruchu drogowym przyczepka jest pojazdem bez silnika, przystosowanym do łączenia go z innym pojazdem. Jej dopuszczalna masa całkowita nie przekracza 750 kg. Część przyczepki spoczywa na pojeździe silnikowym i go obciąża. Przyczepki lekkie samochodowe w wypożyczalni mają zróżnicowany charakter. Każda z przyczepek posiada obowiązkowe wyposażenie, przede wszystkim specjalistyczne podpory do przyczepki, oświetlenie oraz niekiedy hamulce robocze. Wypożyczalnia Przyczepek Samochodowych w Pruszkowie oferuje przyczepki z uchylnym dyszlem wykonane z najwyższej jakości materiałów. Optymalne rozmiary przyczepek w wypożyczalni sprawdzają się w wielu zastosowaniach prywatnych i zawodowych, m.in. do przewożenia sprzętu, materiałów, przeprowadzki czy większych zakupów. Przyczepki dostępne w wypożyczalni są wyposażone w stelaż i pokrowiec w kolorze szarym lub niebieskim, zapewniając bezpieczniejszy transport przewożonego towaru. Posiadają również otwieraną tylną burtę w celu ułatwienia załadunku i wyładunku towaru w sposób szybki i przyjemny. Koła umieszczone z boku powierzchni transportowej pozwalają obniżyć środek ciężkości i uzyskanie znakomitych właściwości jezdnych (przyczepka wówczas nie buja się i nie podskakuje). Więcej informacji motoryzacyjnych na https://alpari.net.pl