wtorek, kwiecień 16, 2024
środa, 09 kwiecień 2014 16:14

Wygraj wielką przygodę z Mobil 1 i Porsche

 

Jeżeli kochasz motoryzację i wyścigi samochodowe to mamy dla Ciebie coś nadzwyczajnego. Otóż możesz być gościem na wyścigu Le Mans! Na własnej skórze możesz poczuć dreszczyk emocji i warkot sportowych modeli maszyn.


Wyścig Le Mans jak wiemy jest najstarszym 24 godzinnym wyścigiem na świecie i jest on organizowany od 1923 roku. Walczą w nim dwa rodzaje pojazdów tj. samochody klasy sportowej GT i prototypy LMP. Ciekawostką jest to, że część torów przebiega po drogach publicznych co nadaje dużego kolorytu całej imprezie. Ta impreza to doskonałe miejsce do przetestowania innowacyjnych rozwiązań środków smarnych Mobil 1. To dzięki niezawodnej postawie Mobil 1 sukcesy święciły takie marki jak Corvette, czy Porsche. Oleje te znakomicie ograniczają tarcie w silniku, co pomaga zwiększyć moc i niezawodność tego urządzenia. Świetnie czują się także w przekładni podnosząc efektywnosć skrzyni biegów. I wreszcie jest ważnym elementem układu hydraulicznego, dzięki czemu płynniej zmieniamy biegi.

 

Najbardziej znane zespoły wspierane przez Mobil 1 to Corvette Racing i Porsche. Dzięki unikalnej jakości Mobil 1 firmy te odnoszą wielkie sukcesy.

Dzięki Mobil 1 możesz przeżyć ten wyścig osobiście! Wystarczy wypełnić zgłoszenie i możesz wygrać wiele nagród. Główna nagroda to przelot dla Ciebie i osoby towarzyszącej, zakwaterowanie, statys gościa VIP, oraz kontakt z gwiazdami i wiele innych atrakcji. Jeżeli szczęście Ci nie dopisze to i tak masz szansę wygrać gadżety Porsche tj, czapki, worki, kubki, czy model samochodu Porsche.

Zobacz filmik promocyjny i weź udział w konkursie już dziś!

 

Media