czwartek, maj 30, 2024
poniedziałek, 01 październik 2012 17:00

Odważny rabarbar czy niezależna ruta?

Wielkimi krokami zbliża się jesień, a razem z nią zmaleje ilość kwiatów. Warto więc wykorzystać ostatnie w tym roku okazje do wręczenia odpowiedniego bukietu. A z jakich kwiatów? Przekonajcie się sami.

Chcesz szczerze i jednoznacznie pokazać, jak wiele dla Ciebie znaczy druga połówka? Podaruj jej bukiet złożony z rezedy, rozmarynu, rumianku, róż (najlepiej czerwonych i mocno otwartych), stokrotek i kwiatów szczeciowatych. W ten sposób pokażesz, że to, co czujesz to nie tylko zwykłe zauroczenie, lecz prawdziwa miłość, która łatwo nie przeminie. Uważaj jednak, abyś w odpowiedzi nie otrzymał wiązanki z ruty, różanecznika, słonecznika i szafranu. Oznaczać to będzie, że mamy do czynienia z osobą niezależną, która czuje jedynie chwilowe zauroczenie. Dobrą wróżbą będzie jednak otrzymanie rezedy, storczyka i szałwii – będzie to znak o podobnych uczuciach lub nawet czyhającej zmysłowości.

Złymi wróżbami są również bukiety ze strzałek (oznaczają trwałe zerwanie znajomości), sykomory (oznaka oddalenia się od siebie) czy szczodrzeńca (symbol złamanego serca). Jeśli coś ostatnimi czasy przeskrobałeś, możesz także otrzymać kwiat śliwy – metafora złożonych przez Ciebie obietnic.

Dlatego strzeż się i spoglądaj na kwiaty. One najlepiej odzwierciedlą to, co dzieje się między Wami.