sobota, czerwiec 22, 2024
wtorek, 03 wrzesień 2013 12:07

Znaczenie liczb w numerologii cz. 3

Dziś kończymy temat symboliki liczb. Przed Wami swe wnętrze ukazały do tej pory Jedynka, Dwójka, Trójka, Czwórka, Piątka, Szóstka oraz Siódemka. Teraz swe tajemnice pragną odsłonić trzy ostatnie – twórcza Ósemka, kochająca Dziewiątka oraz niejednoznaczne Zero.

Ósemka
Osoby o wariacji ósemki to nieprzeciętni i bardzo kreatywni twórcy. Są dowodem na to, że energia może zmienić się w materię i to nie taką zwyczajną. Ósemki działają oraz tworzą dzięki swojej podświadomości, wyróżniają się sporym uporem oraz determinacją w działaniu.

Dziewiątka
To bardzo emocjonalna liczba. Jej znakiem szczególnym jest bezinteresowna miłość, która pcha ją do działania. Dziewiątka to także osoba, która posiada wibrację spełnienia, co oznacza, że lubi osiągać swoje cele życiowe, jednak poprzez miłość do innych.

Zero
Zero w numerologii prawie w ogóle się nie pojawia. To znaczy, nie ma osoby, która posiadałaby wibrację zerową. Jednak mimo to ta cyfra posiada niezwykłe działanie. Np. kiedy występuje w dacie urodzenia lub wibracjach podstawowych, wzmacnia liczbę, przy której figuruje. Symbolicznie zero posiada dwoiste znaczenie: z jednej strony symbolizuje nicość, pustkę i brak wartości. Z drugiej – jest pierwszą cyfrą w rzędzie, dzieki czemu wskazuje na początek. 12:07 2013-09-03