sobota, lipiec 20, 2024
poniedziałek, 26 sierpień 2013 17:51

Znaczenie liczb w numerologii cz. 2

Numerologia – tajemnicza nauka polegają na prognozowaniu z liczb. Jakim cudem można coś wyczytać z prostych cyferek? No cóż, osoby zagłębiające się w tej nauce, wiedzą jak interpretować poszczególne liczby. Dziś spróbujemy przed Wami odsłonić tajemnice piątek, szóstek oraz siódemek.

 

Piątka
Jest osobą chętnie uczącą się nowych rzeczy, lubiącą nowości. Wszelkie nowinki są czymś, co sprawia, że poprawia jej się humor. Posiada niezwykłą łatwość w zdobywaniu wiedzy oraz niesamowitą zmysłowość, która nie rzadko może ją sprowadzić na manowce. Z negatywnych cech, Piątki posiadają spore skłonności do używek.

Szóstka
To osoba rodzinna, która uznaje, że tylko najbliżsi mogą stworzyć fundament jej życia. Jest z rodziną bardzo mocno związana, czasami za mocno. Przejawia predyspozycje do kreatywności, łatwo odnajduje się w czasie i przestrzeni. Szóstki z reguły są niesamowicie wrażliwe, uczuciowe i nie cierpią, kiedy ktoś im stawia pewne ograniczenia.

Siódemka
Jest osobą o niezwykłej wrażliwości. Siódemki to introwertycy – najlepiej czują się we własnym towarzystwie, ponieważ wówczas mogą oddawać się kontemplacji duchowej. Osoby związane z cyfrą siedem posiadają łatwość robienia kariery zawodowej, dzięki czemu potrafią wspiąć się na wysokie szczeble kariery bez większego wysiłku ze swojej strony