sobota, grudzień 09, 2023
środa, 07 sierpień 2013 11:05

Znaczenie liczb w numerologii

Ostatnio przedstawiliśmy Wam, czym jest numerologia. Dziś pora na odkrycie, jakie jest znaczenie poszczególnych liczb. Okazuje się bowiem, że każda cyfra posiada pewne przesłanie, którego interpretacja pozwala na odkrycie choć cząstki samego siebie. Jesteście ciekawi co mówią liczby?

 Jedynka
Symbolizuje ludzi o cechach przywódczych. Jedynki to pionierzy, którzy uwielbiają przecierać szlaki innym. Indywidualiści, o silnej wibracji, mocno zaznaczający swoją obecność i eksponujący własne ego.

Dwójka
To dyplomata, który posiada świadomość dwoistości oblicza świata. Dwójka ma silnie rozwiniętą empatię, wykazuje zainteresowanie drugim człowiekiem, posiada niesłychaną wrażliwość oraz uczuciowość.

Trójka
Jest człowiekiem ukierunkowanym na własne, osobiste spełnienie. Posiada duże talenty i możliwości w każdej dziedzinie. We wszystkim co robi Trójka, widać, że posiada ona chęć działania, siłę oraz przedsiębiorczość i nietypową kreatywność.

Czwórka
To osoba, u której dominuje logiczne myślenie, osiągająca najwięcej dzięki wytrwałości w zdobywaniu wiedzy. Czwórki posiadają niesłychaną odporność na stres związany z pracą, dzięki czemu mogą zdobywać naprawdę wysokie szczeble kariery zawodowej.