piątek, luty 23, 2024
sobota, 03 sierpień 2013 11:47

Co można robić w świadomym śnie

Co to jest świadomy sen?  Świadomy sen to niezwykły rodzaj snu. Jest to sen, w którym osoba śniąca zdaje sobie sprawę z faktu, że właśnie śni (czyli odzyskuje świadomość). Dzięki temu, że jesteś w tym śnie świadomy możesz w nim robić wszystko co tylko przyjdzie ci na myśl. I właśnie tutaj, w tym artykule poruszę tą kwestię.
Co można robić we śnie?

Oj, a można naprawdę dużo. Praktycznie i dosłownie wszystko. Na przykład uprawiać seks. Seks we śnie jest strasznie przyjemny, można powiedzieć, że znacznie przyjemniejszy niż w świecie rzeczywistym, bo wszystkie doznania we śnie są kilkukrotnie bardziej intensywne. Chyba wiesz co to znaczy? Co można robić w świadomym śnie? Do tego dochodzi również możliwość wyboru niemal każdego partnera/partnerki.

Dla mnie świadome sny otwierają możliwość zwiedzania tamtego świata, co bardzo lubię. Nigdy nie wiem co czeka mnie za następnym budynkiem. Księżyc 3 razy bliżej Ziemii niż normalnie, gwiazdy jaskrawe.  Zachody i wschody słońca także wyglądają przepięknie, szczególnie nad brzegiem morza. Także ogólnie polecam, emocje niesamowite.

Jednym z moich ulubionych zajęć jest latanie. Piękne widoki, wiatr we włosach. Doznania fantastyczne. Chociaż na początku latanie może sprawiać niektórym kłopoty, to już po kilku próbach wszystko powinno być już w porządku.

Możesz także wcielić się w rolę w bohatera filmu, książki. Np. razem z Frodem i całą drużyną zanieść pierścień do Mordoru i tam go zniszczyć. Albo przeżyć jedną z przygód razem z Indiana Jones’em.

Możliwości jest naprawdę wiele. To co zrobisz we śnie to już twoja decyzja, a ja ci tylko podpowiadam. Właściwie wystarczy pobudzić tylko swoją wyobraźnie do działania i pomysły same przychodzą do głowy. http://zgredtodziad.eu/