poniedziałek, 29 lipiec 2013 11:33

Jakie bransoletki założyć na konkretne okazje?

W dzisiejszych czasach rynek jubilerski jest bardzo ogromny. Można znaleźć praktycznie każdy rodzaj biżuterii, nawet najbardziej wymyślny. W tym krótkim artykule chciałabym napisać jakie bransoletki założyć na różne okazje. Dyskoteka -  Na tego typu imprezy założyć najlepiej nie za dużą bransoletkę. Jeśli ubierzemy mini i obcasy to pasują bransoletki ze srebra.
Jeśli natomiast ubierzemy się bardziej luźno, np. w spodnie to wtedy lepiej założyć bransoletkę z tworzyw i kamienia sztucznych. Lepiej też żeby nie były świecące i metaliczne. Mogą być to bransoletki mające duże kamienie lub składające się z dużych kawałków w mocnych kolorach. Trzeba wziąć pod uwagę, że biżuteria powinna być dopasowana bo na dyskotece łatwo ją zgubić nawet nie wiedząc kiedy.
Urodziny

Tutaj to króluje klasyka czyli srebro i złoto. Przeważnie ubieramy się elegancko na takie uroczystości i wtedy najlepiej pasują właśnie kolczyki i bransoletki srebrne. Wielkość w sumie może być różna ale zależy to od dokładnego ubioru. Zamiast srebra można założyć biżuterię złotą ale pasuje ona tylko do niektórych kreacji. Mogą być to też tańsze zamienniki nie koniecznie wykonane z tak drogich metali, w sumie ważne żeby się choć trochę świeciły.
Wesele

Na imprezę weselną zdecydowanie najlepiej znowu założyć coś ze srebra bądź białego złota. Trzeba wziąć pod uwagę to, żeby biżuteria bardzo dobrze się trzymała i była zapięta. Podczas tańców i zabaw wykonuje się wiele ruchów i szkoda by było stracić jakaś błyskotkę. Bransoletki na wesele nie są wskazane ale w niektórych przypadkach nawet ładnie pasują.
Spotkanie ze znajomymi

Tutaj panuje zupełna dowolność. Częściej jednak dziewczyny zakładają biżuterię z kamieni naturalnych lub sztucznych. Często też biżuteria całkowicie sztuczna się do tego nadaje. Ważne żeby była odpowiednio dobrana kolorystycznie. Bransoletki mogą być wykonane z dużych elementów szczególnie jeśli zastosuje się korale w tym samym stylu. Bardzo ciekawe bransoletki można kupić tutaj: www.chilli.sklep.pl Sklep również doradzi jaką biżuterię dobrać do ubioru.
Praca

Z tym to jest najtrudniej bo wszystko zależy od tego jakie mamy stanowisko. Na pewno nie można przesadzić i mieć na sobie kolczyki, łańcuszek, broszkę, bransoletkę, kilka pierścionków. Tego z pewnością jest za dużo i będzie to źle wyglądać. Lepiej postawić na minimalizm i założyć kolczyki, bransoletkę i jakiś 1 lub dwa pierścionki. To wystarczy. A co do typu to już w zależności od ubioru i tak jak pisałam, do eleganckiego stroju – srebro, do luźniejszych ubrań – wszystko inne. dirtu http://www.16ton.pl/
© 2013-2020 by SN2.EU