piątek, 22 czerwiec 2012 17:36

Tego lata daj się ponieść fali

Frost Boat Party, to jedyne miejsce tego lata, które bez względu na pogodę, gwarantuje doskonałą zabawę. W pięciu miastach, u brzegów rzek, zacumują statki, które niesione falami rzek i rytmami nowoczesnej muzyki, zabiorą swoich gości do świata nieskrępowanej zabawy. Chwilom szaleństwa towarzyszyć będzie Finlandia® Frost, źródło doskonałego orzeźwienia.

Polskie lato jest  kapryśne i nieprzewidywalne. Nigdy nie wiesz, czym Cię zaskoczy. Jednego dnia żar z nieba, drugiego ulewa i wiatr. Po kilku dniach masz dosyć „huśtawki”, chcesz uwolnić się od kaprysów pogody i poczuć wolność, która wyzwoli w Tobie nieskrępowaną radość.

W tym roku może być inaczej, możesz uciec na chwilę z nudnej codzienności. Możesz poczuć wiatr we włosach, chłód na twarzy, rześkie powietrze w płucach, możesz poczuć moc orzeźwienia.

Wszystko za sprawą statków, które w lipcu i sierpniu popłyną po wodach rzek, przecinających: Warszawę, Gdynię, Wrocław, Kraków i Augustów. Ich pokłady  
na 5 godzin zamienią się  w centrum  orzeźwienia, którego sprawcą będzie chłodny wiatr, elektryzująca muzyka oraz Finlandia® Frost - trzy gotowe do spożycia drinki, które łączą w sobie najwyższą jakość Finlandia® Vodka z orzeźwiającymi smakami żurawiny, limonki i grejpfruta.

Czym zaskoczy gości Frost Boat Party? Atrakcjami dla ciała i umysłu, które spotęgują wszechobecną na statku świeżość. Ci, którzy są pewni swojej wiedzy, będą mogli wziąć udział w quizach. Ci, którzy ufają swemu podniebieniu i potrafią bezbłędnie odgadywać smaki, spróbują swych sił w testach smaków. Wszyscy mogą zdobyć atrakcyjne trofea. Wszyscy niewątpliwie uniosą się na fali muzyki serwowanej przez najlepszych polskich dj-ów. m.in.: Glasse, Ricardo, Tenessee, Chris Jaxx, Moondek, Lex, Easy.

Już dziś szukaj hostess Finlandia® Frost w najlepszych klubach w całej Polsce,  by zdobyć zaproszenia na imprezy.

Pierwszy statek odpływa 22 czerwca z Warszawy. Kolejne: 15 lipca z Gdyni, 21 lipca z Wrocławia, 11 sierpnia z Krakowa i 17 sierpnia w Augustowa.

© 2013-2020 by SN2.EU