wtorek, 11 październik 2016 11:38

Odkryj Amerykę!

 Burger King American Newyork Burger King American Newyork

Burger King zachęca do odkrycia prawdziwego smaku Ameryki i wprowadza nowe limitowane burgery. Chicago Supreme i New York Whopper to propozycje prosto z ojczyzny burgerów i ukłon sieci w stronę swoich amerykańskich korzeni. American Street Food menu dostępne będzie w restauracjach Burger King w Polsce do 14 listopada br.

 Chicago Supreme to 100% grillowana na ogniu wołowina połączona z żółtym serem, świeżą sałatą, plastrami pomidora, prażoną cebulką i - jak na amerykańskiego klasyka przystało - plastrami chrupiącego bekonu. Wszystko to z dodatkiem prawdziwego amerykańskiego sosu Steakhouse oraz majonezu i zamknięte w zupełnie nowej bułce

New York Whopper to nowa, jeszcze bardziej amerykańska wersja legendarnego Whoppera, czyli 100% grillowana wołowina zatopiona w dwóch plastrach żółtego sera i sosie BBQ. Do tego klasyczne dodatki, takie jak świeża sałata i plastry pomidora, połączone z nadającymi burgerowi chrupkości: bekonem, prażoną cebulką i frytkami Criss Cut. Frytki Criss Cut, czyli chrupiące krateczki ziemniaczki, można zamówić również osobno.

Kęs historii
Pierwsza restauracja Burger King otwarta została 4 grudnia 1954 w Miami na Florydzie. Zaledwie 3 lata później do sprzedaży trafił WHOPPER®, sztandarowy burger amerykańskiej sieci, który nieprzerwanie znajduje się w menu restauracji i cieszy się mianem kultowego. Każdego dnia restauracje Burger King na całym świecie odwiedza ponad 11 milionów ludzi, a gdyby ustawić w szeregu wszystkie WHOPPER®’y zjedzone w ciągu ostatnich 50 lat, stworzoną w ten sposób drogą można by pojechać na Księżyc i z powrotem 10 razy. Znakiem rozpoznawczym restauracji Burger King są burgery przygotowane ze 100% wołowiny grillowanej na prawdziwym ogniu, a także świeże, krojone na miejscu warzywa i aromatyczne sosy.

O BURGER KING®
Założony w 1954 roku BURGER KING® jest drugą co do wielkości siecią restauracji typu fast food na świecie. BURGER KING® - HOME OF THE WHOPPER®, działa w około 15 000 miejsc, obsługując przy tym ponad 11 milionów klientów dziennie w blisko 100 krajach. Blisko 100% restauracji BURGER KING® jest własnością zarządzaną przez niezależnych franczyzobiorców, z których wielu prowadzi rodzinną działalność od dziesięcioleci.
Więcej informacji na: www.burgerking.pl, www.facebook.com/BurgerKingPolska

© 2013-2020 by SN2.EU