wtorek, 29 styczeń 2013 22:19

Jak wyglądał Twój domek z dzieciństwa?

Zimową porą dzieciom brakuje spacerów i zabaw ruchowych. Rodzice poszukują więc innych sposobów na spędzanie czasu dla swoich dzieci. Autoryzowany sklep internetowy duńskiej marki JELP - www.multishop24.pl, postanowił wzbogacić swoją gamę produktów o starannie wyselekcjonowane, kreatywne zabawki ekologiczne: Lovekids.pl

Jak zaprojektować zabawki, by rozwijały kreatywność dzieci i nie znudziły się po kilku minutach? Jakich materiałów używać, by zachęcały dzieci do własnej twórczości?
Nowo powstała marka LoveKids.pl znalazła na to sposób. Z ekologicznej tektury zaprojektowane zostały domki dla lalek, wigwamy, drzewa, auta do samodzielnego składania i wykańczania. Nie dają gotowych rozwiązań, wymagają zaangażowania, rozwijają dziecięcą wyobraźnię i taki jest ich cel.   

Czy istnieje ktoś, kto nie chciałby stworzyć swojego świata, bezludnej wyspy, do której wstęp ma tylko wąskie grono zaproszonych gości?
Multishop24 stawia na proste rozwiązania i produkty bliskie natury, dlatego marka Lovekids.pl jednocześnie harmonizuje z ofertą sklepu, a także zaspokaja potrzeby wymagających rodziców, którzy stawiają na jakość i rozwój wyobraźni.

Na dobry początek, rodzice mają szansę wygrać w konkursie 4 największe budowle z kartonu marki Lovekids.pl w zorganizowanym na fanpage'u sklepu internetowego: www.facebook.com/Multishop24 - już od 28 stycznia 2013. Konkurs będzie trwał 4 tygodnie i do wygrania są 4 duże konstrukcje z kartonu.
Wystarczy, że napiszecie krótkie wspomnienie z dzieciństwa jaki był WASZ DOMEK, w którym bawiliście się z wybranym kolegą, koleżanką lub rodzeństwem, a nikt inny nie miał do niego wstępu, nawet rodzice.

Z czego był zbudowany, gdzie był stawiany, co działo się w środku?
Wasze wspomnienia posłużą Lovekids.pl jako inspiracja do tworzenia kolejnych kartonowych domków i zabawek, które spełnią marzenia Waszych dzieci.
Wyślij zgłoszenie: www.facebook.com/Multishop24.

Pełny wybór zabawek znajdziecie na stronie producenta www.lovekids.pl.

© 2013-2020 by SN2.EU