środa, 14 listopad 2012 13:29

Jaki prezent dla noworodka?

Zastanawiasz się, jaki prezent podarować świeżo upieczonej mamie i jej nowonarodzonemu maleństwu? Estetyczny czy praktyczny? A co powiesz na taki, który łączy w sobie piękno i funkcjonalność?

Moc prezentów
Chcesz uczcić narodziny maluszka wyjątkowym podarunkiem? Zastanawiasz się, co spełni oczekiwania świeżo upieczonej mamy i będzie jej prawdziwie pomocne? Czy wiesz, co jest zakupowym hitem ostatnich tygodni? Wyjątkowa kosmetyczka łazienkowa Camele'o Beaba ze sklepu www.babymama.pl.

Prezent na miarę
Kosmetyczka łazienkowa Camele'o Beaba sprawdza się w każdej sytuacji. Idealnie nadaje się do przechowywania kosmetyków do pielęgnacji szkraba i sprawia, że młoda mama ma zawsze pod ręką to, czego aktualnie potrzebuje. A to wszystko jest możliwe dzięki wielu funkcjonalnym kieszonkom i przegródkom, które dbają o ład i porządek i sprawiają, że kremy, oliwki i inne produkty są zawsze na swoim miejscu.

Praktyczna
Dlaczego młode mamy tak chętnie wybierają kosmetyczkę łazienkową Camele'o Beaba? Ze względu na świetną jakość wykonania, delikatną,  stonowaną, ale bardzo nowoczesną i elegancką kolorystykę,  wygodę stosowania i jej prawdziwą funkcjonalność. Czy wiesz, że kosmetyczka łazienkowa Camele'o Beaba posiada specjalne rzepy, dzięki którym możesz ją zamocować np. do łóżeczka lub powiesić na specjalnym stojaku Cameleo? Idealnie sprawdza się w mniejszych i większych przestrzeniach, w domu i na wyjeździe.

Więcej informacji o produkcie rodzice znajdą na stronie www.babymama.pl

Kosmetyczka Camele'o Beaba  cena: 119 pln www.babymama.pl

 

© 2013-2020 by SN2.EU