czwartek, 28 styczeń 2016 16:48

Portal Travelizer.pl radzi dokąd się udać na urlop w 2016 roku

Śnieg i mróz za oknem skłaniają do snucia wakacyjnych planów. Choć do lata zostało jeszcze sporo czasu warto już teraz zacząć drobne przygotowania do wyjazdu, aby okazał się on niezapomnianą i pełną wrażeń przygodą. Tym wszystkim, którzy nie mają jeszcze skonkretyzowanego pomysłu na urlop portal o turystyce Travelizer.pl podpowiada dokąd warto się wybrać w 2016 r.

W rankingu serwisu Travelizer.pl znalazły się zarówno europejskie destynacje takie jak Chorwacja, Grecja, Włochy, Hiszpania oraz nieco bardziej egzotyczne czyli Tajlandia i Dominikana. Redakcja portalu przekonuje, że nawet podróż do popularnych krajów może okazać się poznawcza, zaskakująca i niebanalna, wystarczy zboczyć z wyznaczonych w przewodnikach szlaków i wytyczyć nowe.

W artykule znajdują się propozycje wędrówek do miejsc mniej znanych i rzadziej odwiedzanych przez turystów. Jak się okazuje wcale nie trzeba być miłośnikiem sportów wyczynowych czy długiego zwiedzania, żeby doświadczyć czegoś nowego, choć i takie osoby mają  możliwość przeżycia odkrywczej przygody. Artykuł dostarcza pomysłów na ciekawy i nietypowy urlop zarówno amatorom aktywnego wypoczynku, jak i zwolennikom relaksu na plaży czy osobom zainteresowanym poznawaniem historii i obcych kultur. Miejsca wybrane przez redaktorów serwisu są odpowiednie na weekendowy wypad oraz dłuższą podróż. Ich opis z propozycjami miejsc wartych odwiedzenia i form odpoczynku można przeczytać w opublikowanym w portalu artykule „Popularne kierunki w 2016r. Radzimy dokąd się udać na urlop”.

Na stronie Travelizer.pl znajdują się informacje dotyczące najnowszych zjawisk w turystyce, artykuły w formie poradników i przewodników po popularnych oraz mniej znanych destynacjach na świecie, a także materiały dostarczające wiedzy na temat historii, kultury, kuchni czy zabytków różnych krajów świata. Można tu także znaleźć reportaże z niebanalnych wypraw. Serwis zachęca do odkrywczej turystyki i poszukiwania możliwości poznawczego, nietypowego podróżowania.

 

© 2013-2020 by SN2.EU