środa, 22 czerwiec 2011 14:35

Wspomnienie Michaela Jacksona - „Power Hour” i „Michael Jackson weekend” w 4fun.tv

„Michael Jackson nie żyje” - ta tragiczna wiadomość obiegła świat w nocy 25 czerwca 2009 roku. Wokalista miał 50 lat. „Król muzyki pop” - jak mówiono o Jacksonie - zmarł w szpitalu w Los Angeles w wyniku przedawkowania środka przeciwbólowego. W tym roku mija druga rocznica śmierci artysty.

Chcąc oddać hołd i uczcić jego pamięć, najbliższy odcinek „Power Hour” oraz ostatni weekend czerwca 4fun.tv dedykuje ikonie muzyki pop. Na „Michael Jackson weekend” na antenie 4fun.tv zapraszamy w dniach dniach 24 – 26 czerwca. Natomiast „Power Hour” już dziś. Start godz. 18.00

Michael Jackson, podobnie jak Elvis Presley, czy The Beatles jest dziś legendą muzyki. W trakcie swojej 40-letniej kariery otrzymał setki nagród i wyróżnień m.in. nagrodę World Music Award dla najlepiej sprzedającego się artysty wszechczasów i Millennium American Music Award dla Artysty Stulecia, stając się tym samym najczęściej nagradzanym artystą w historii.

Dyskografia Michaela to 10 solowych albumów studyjnych. Największy sukces komercyjny i artystyczny osiągnął album pt. „Thriller” wydany w 1982 roku. Płyta uzyskała status najbardziej kasowego krążka wszechczasów, czyniąc z artysty ikonę światowej popkultury. To z niego pochodzą ponadczasowe kawałki „Billie Jean”, „Beat It” oraz piosenka tytułowa – „Thriller”.

Ikona, idol, prekursor, król. Jego muzyka wywarła wielki wpływ na artystów wielu pokoleń na całym świecie. Jego twórczość trwałe odcisnęła ślad w historii muzyki i po dziś dzień ma wielu wiernych naśladowców. Jego styl na zawsze pozostanie inspiracją. Przykrótkie spodnie-rurki, czarne mokasyny, białe rękawiczki, militarne marynarki, kapelusze i cekiny – to jego charakterystyczny styl i znak rozpoznawczy.

W dwa lata po śmierci Michaela Jacksona, fani wciąż pamiętają o swoim idolu. Dowodem na to oraz hołdem dla twórcy jest najnowszy teledysk do utworu „Behind The Mask”. To wyjątkowy klip, który składa się z nagrań fanów Michaela z całego świata. Setki osób o różnej narodowości, płci, wieku i poglądach stworzyło niesamowite, wspólne dzieło, dając w ten sposób wyraz swojemu uwielbieniu dla twórczości Jacksona.

Co tydzień, od piątku do niedzieli, stacja 4fun.tv prezentuje klipy i materiały związane z konkretnym wydarzeniem lub artystą. Weekendy Specjalne to cotygodniowa dawka muzyki i materiałów o Waszych ulubionych artystach. W dniach 24-26 czerwca stacja zaserwuje „Michael Jackson weekend”. Będzie to niepowtarzalna szansa, by dowiedzieć się czegoś więcej o życiu i twórczości Michaela oraz wygrać płyty króla muzyki pop.

Już dziś stacja 4fun.tv wyemituje program „Power Hour”, czyli godzinne pasmo muzyczne, w którym stacja zaprezentowane zostaną klipy Michaela Jacksona, od początkowych etapów jego kariery, aż po dzień dzisiejszy.

Michael Jackson w „Power Hour” – na antenie 4fun.tv: środa: 18:00

„Michael Jackson weekend” na antenie 4fun.tv: piątek: 14.00 i 19.00, sobota: 9.00, 10.30, 15.00 i 19.00, niedziela: 9.00, 10.30, 15.00 i 16.30.

© 2013-2020 by SN2.EU