środa, 26 październik 2011 11:52

Mam większego powera!

Czesław Lang, jako kolejny sportowiec korzysta z technologii Power Balance. Czy sylikonowe opaski z hologramem rzeczywiście działają? Noszą je największe gwiazdy sportu i kina. Widziano je na rękach Christiano Ronaldo, Davida Beckhama, Antonio Banderasa i Roberta Kubicy.

Czy opaski Power Balance, wybrane przez stację CNBC sportowym produktem roku 2010, rzeczywiście optymalizują naturalny przepływ energii w całym ciele i pobudzają organizm do wykorzystania jego pełnego potencjału, jak przekonuje ich producent?

 

Czesław Lang, wicemistrz Olimpijski w kolarstwie twierdzi, że tak. - Podczas jazdy na rowerze, czy też podczas jazdy konnej daje Ci to większą elastyczność i lepsze poczucie równowagi – mówi dyrektor Tour de Pologne. – Nawet w przypadku skłonu, jeśli jeździłeś na rowerze i masz przykurcze mięśni, zakładasz opaskę i naprawdę czuć różnicę. To bardzo fajne.

Działanie opasek doceniają przede wszystkim sportowcy, ponieważ pierwotnie to właśnie dla nich zostały zaprojektowane. Oferowana przez Power Balance technologia ma ogromne znaczenie dla zawodników tych dyscyplin, w których wyniki zależą od wytrzymałości, siły i elastyczności. Dlatego też opaski podbiły świat sportu i są wykorzystywane przez zawodników ligi NBA, największych piłkarzy, drużyny siatkarskie i kierowców rajdowych.

 - Biorąc pod uwagę wyczynowy sport, prawie 35% kolarzy biorących udział w Tour de France miało opaski – mówi dalej Czesław Lang. – Nosząc opaskę mam jakby trochę większego… Powera.

 Rzeczywiście, z technologii Power Balance korzystał co trzeci zawodnik biorący udział w Tour de France. Opaski nosili także zawodnicy Hiszpanii podczas zwycięskiego mundialu w RPA. 

Nic więc dziwnego, że trend przeniósł się także w świat show biznesu. Działanie opasek wzbudziło zainteresowanie takich postaci jak Bill Clinton, Leonardo DiCaprio, Lindsay Lohan, czy Kate Middleton. To zresztą na ślubie Middleton z księciem Williamem reporterzy dostrzegli opaski pod eleganckimi garniturami i wytwornymi kostiumami wielu uczestników ceremonii.

 Czy opaski Power Balance to kolejna chwilowa moda, o której zapomnimy w ciągu jednego sezonu? Wszystko wskazuje na to, że nie. Opaski wciąż zyskują na popularności docierając do co raz większej rzeszy sportowców na całym świecie i jako produkt sportowy konsekwentnie umacniają swoją pozycję.

 Jednym z powodów rosnącej popularności produktu jest niewątpliwie polityka firmy. 

Power Balance Polska umożliwia każdemu sprawdzenie działania opasek podczas indywidualnych testów przeprowadzanych w autoryzowanych punktach sprzedaży. Ich pełna lista jest dostępna na stronie marki www.powerbalancepolska.pl. Co więcej, jeżeli opaska nie spełnia oczekiwań klienta, producent akceptuje jej zwrot w ciągu 30 dni od zakupu. Dzięki temu nabywcy opasek są pewni, że nie kupują przysłowiowego kota w worku.

 Dlatego też niezależnie od tego czy wierzysz w działanie technologii Power Balance, czy też nie, warto umówić się na indywidualne testy skuteczności opasek. Może okazać się, że opaska to skuteczny sposób na poprawienie wyników sportowych i lepsze samopoczucia.

© 2013-2020 by SN2.EU