wtorek, 28 kwiecień 2015 10:41

Ray- Ban Round Połączenie wyglądu retro ze współczesnym stylem

Rodzina Ray-Ban powiększyła się o nowe okulary korekcyjne  i okulary przeciwsłoneczne o prostym, działającym na wyobraźnię okrągłym kształcie. Jesień/zima kolekcja Ray-Ban 2015/2016 to oryginalne i intrygujące nowe wersje klasycznych modeli Ray-Ban Round zinterpretowane na nowo dzięki eksperymentom z nowymi materiałami.

RB2180
Klasyczny okrągły kształt jest wskrzeszany na nowo w tych ultranowoczesnych, w 100% octanowych okularach. Mostek, nity i charakterystyczne zauszniki Ray-Ban to cechy wyróżniające, które sprawiają, że te okulary są nieodzownym akcesorium w tym sezonie. Dostępne w pięciu kolorach: klasyczny czarny, havana, niebieski, zielony i gołębi szary. Dostępne również w wersji Asian Fit.

RX2180V
Ten sam projekt, ta sama funkcjonalność, ta sama lekkość. Te okulary korekcyjne są idealne dla miłośników legendarnego okrągłego kształtu. Dostępne w pięciu kolorach: klasyczny czarny, havana, niebieski, zielony i gołębi szary. Dostępne również w wersji Asian Fit.

RB2447
Dzięki zastosowaniu włókna octanowego i metalu ten legendarny model Ray-Ban Round nabrał ultranowoczesnego charakteru. Metalowy mostek i zauszniki nadają tym okularom wyglądu vintage, a nowoczesny font z włókna octanowego zapewnia idealną równowagę. Dostępne
w metalicznych matowych kolorach: prochowy szary, złoty i czarny. Dostępne również w wersji z włókna octanowego z plamistą fakturą w kolorze świeżej hawany w połączeniu z niebieskim, zielonym i czerwonym.

RX2447V
Te okulary korekcyjne mają idealnie okrągły kształt. Smukłe zauszniki to wyróżniający element, który nadaje tym okularom charakteru i lekkości. Dostępne w metalicznych matowych kolorach: klasyczny czarny, prochowy szary i złoty, dodatkowo z wersji z włókna octanowego z plamistą fakturą w kolorze hawany i czarnego. Dostępne również w wersji Asian Fit.

RB4224
Kolekcja Light Ray poszarza horyzonty o nowy model okularów przeciwsłonecznych o klasycznym okrągłym kształcie po wprowadzeniu technicznych udoskonaleń. Opatentowane bezśrubowe nity bez lutowania oraz zauszniki wykonane w 100% z tytanu sprawiają, że te okulary przeciwsłoneczne są ultralekkie i ultramodne, a dodatkowo posiadają monochromatyczne soczewki, które również są na topie. Dostępne w matowych kolorach: opal, czarny, przezroczysty, szary i havana.

RX7051
Te okulary korekcyjne łączą lekko okrągły kształt z nowoczesną technologią Light Ray, obejmującą opatentowane bezśrubowe nity bez lutowania oraz zauszniki wykonane w 100%
z tytanu. Dostępne w matowych kolorach: żółty, czarny, ciemny niebieski, szary i havana.


RX7046
Charakterystyczny kształt Erika wreszcie jest dostępny w wersji okularów korekcyjnych, wraz z niesamowitą dodatkową cechą: nylonowymi zausznikami i gumowym frontem. Dostępne są w klasycznym czarnym kolorze oraz kolorze havana, a także trzech nowych opalizujących kolorach pasujących do kolorowanych odcieniami zauszników: niebieski, czerwony i fiolet. Dostępne również w wersji Asian Fit.

 

© 2013-2020 by SN2.EU