czwartek, 27 luty 2014 17:27

Carrie-Anne Moss w pełnym efektów specjalnych serialu „F/X” na CBS Action

„F/X” to serialowa wersja filmów „FX” i „FX2”, które zdobyły ogromną popularność dzięki dynamicznej akcji i imponującym efektom specjalnym. Emisję 1. sezonu „F/X” kanał CBS Action rozpocznie od 3 marca. Serial będzie nadawany w dni powszednie o godzinie 19:00 (pierwszy, podwójny odcinek wyjątkowo o godzinie 18:00). Kim są bohaterowie tej dostarczającej mocnych wrażeń produkcji? Która z postaci ma szansę stać się ulubieńcem widzów? Sprawdźmy to!

Rollie Tyler to jeden z najlepszych specjalistów od efektów specjalnych w branży filmowej, istny mistrz w tworzeniu iluzji. Wraz z przyjaciółmi potrafi, przy użyciu najbardziej zaawansowanych zdobyczy techniki, przemienić wyobrażenie w rzeczywistość. A wszystko to, by pomóc w odnalezieniu i ujęciu nieuchwytnych dotąd przestępców. Towarzyszą mu Leo McCarthy – detektyw nowojorskiej policji, Lucinda Scott (w tej roli znana z „Matrixa” Carrie-Anne Moss) – ambitna aktorka i Angie Ramirez – mistrzyni efektów specjalnych.

Już w pierwszym odcinku Rollie da pokaz swoich umiejętności. Zgłosi się do niego piękna aktorka, która będzie uciekała przed żądnym zemsty mężem. Rollie wywiezie kobietę z miasta, dbając o to, by nikt jej nie rozpoznał. W kolejnych odcinkach wcale nie będzie łatwiej. Bohaterowie będą musieli odnaleźć bombę, która wkrótce ma wybuchnąć gdzieś na Manhattanie. Rollie wraz z pomocą Leo będzie także próbował oczyścić z zarzutów swoją asystentkę, Angie, która zostanie posądzona o zabicie reżysera na planie filmowym.

„F/X” jest mieszanką serialu akcji, scence fiction, fantasy, ale ma też elementy humorystyczne. Skomplikowane triki, niezwykłe charakteryzacje, iluzje i gadżety są w pełni wykorzystywane przez zespół niezwykle zgranych ekspertów! Co prawda, już sam tytuł serialu oznacza szeroko rozumiane efekty specjalne, ale co dokładnie kryje się pod tym terminem? To trzeba zobaczyć na własne oczy!


Serial „F/X” od 3 marca w dni powszednie o godzinie 19:00 na CBS Action. Powtórka następnego dnia o godzinie 09:00 i 16:00 (pierwszy odcinek o godzinie 18:00)

 

© 2013-2020 by SN2.EU