wtorek, 24 wrzesień 2013 16:38

"Dorwać Cartera” z Sylvestrem Stallone na CBS Europa

Na zakończenie miesiąca (28 września, o godz. 22.25) kanał CBS Europa zapewni swoim widzom porządną dawkę emocji i wyemituje thriller „Dorwać Cartera”. Film ten jest opowieścią o pragnieniu zemsty w przestępczym światku Seattle. W tytułową role Jacka Cartera wcielił się sam Sylvester Stallone, a partnerują mu takie sławy jak Mickey Rourke, czy Michael Caine.

 Jack Carter (Sylvester Stallone) to mężczyzna od lat działający w przestępczym półświatku. Zajmuje się ściąganiem długów na zlecenie bukmachera z Las Vegas. Jack jest sumienny i zdecydowany, więc pracodawca jest zadowolony z jego usług. Niestety Carter płaci za taki tryb życia prywatnością. Jest samotny, a z rodziną nie kontaktował się od lat. Pewnego dnia dowiaduje się o śmierci brata, który zginął w wypadku samochodowym. Jack postanawia pojechać na pogrzeb do rodzinnego Seattle.

Na miejscu spotyka się z niechęcią i nieufnością bratowej i bratanicy. Jack wkrótce odkrywa, że śmierć w wypadku samochodowym nie była przypadkowa, lecz miejscowa policja nie interesuje się rozpoczęciem intensywnego śledztwa. Carter podejmuje decyzję o prywatnym dochodzeniu. Dociera do ostatniego miejsca pracy brata – klubu, w którym rządzi Cliff Brumby (Michael Caine). Dalszy trop prowadzi do pięknej prostytutki i jej alfonsa, producenta porno Cyrusa Paice'a (Mickey Rourke). Od tego momentu Jack wkracza na drogę przemocy, zemsty i porachunków z przestępczym podziemiem Seattle. 

 

CBS Europa zaprasza 28 września o godz. 22.25  na film „Dorwać Cartera” w ramach z cyklu „Hit na sobotę”.

© 2013-2020 by SN2.EU