sobota, lipiec 20, 2024
wtorek, 19 maj 2020 13:31

JMK Kancelaria Adwokacka: tryb i sposób działania

JMK Kancelaria Adwokacka JMK Kancelaria Adwokacka

JMK Kancelaria Adwokacka we Wrocławiu świadczy pomoc z zakresu doradztwa prawnego. Dotyczy ono stosowania instrumentów prawnych, przysługującym klientom Kancelarii w danym obszarze ich działalności.

 

Kim jest adwokat Justyna Michalak – Królicka?

Adwokat Justyna Michalak–Królicka posiada wieloletnie doświadczenie procesowe. Pozwala ono na pomoc prawną dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Ze szczegółowym opisem wsparcia JMK Kancelarii Adwokackiej można zapoznać się na stronie: www.jmkadwokat.pl.

Świadczona pomoc przez adwokat Justynę Michalak-Królicką przebiega na płaszczyźnie reprezentacji klientów przed sądami w postępowaniach:

• Gospodarczych,

• Karnych,

• Cywilnych,

• Administracyjnych.

Także przed organami administracyjnymi i urzędami.

Wskaźnikiem odniesionych sukcesów JMK Kancelarii Adwokackiej są nie tylko zwycięstwa procesowe, ale również codzienne zadowolenie klientów z uzyskanej pomocy.

JMK Kancelaria Adwokacka

JMK Kancelaria Adwokacka

Jak działa JMK Kancelaria Adwokacka?

Tryb działania JMK Kancelarii Adwokackiej polega na rzetelnej ocenie zagadnienia prawnego. Następnie dobierane są odpowiednie rozwiązania na gruncie prawnym, co prowadzi do maksymalnej ochrony interesów klienta. W konsekwencji dochodzi do ustalenia indywidualnej strategii postępowania w danej sprawie oraz zastosowania w praktyce odpowiednich instrumentów prawnych.

Na oficjalnym blogu JMK Kancelarii Adwokackiej znajduje się opis zagadnień, zaczerpniętych z codziennej pracy w sprawach na rzecz klientów: https://www.jmkadwokat.pl/blog/.

Wiodącą praktyką Kancelarii w obsłudze przedsiębiorców jest reprezentacja sądowa w procesach gospodarczych, pomoc prawna w zakresie zagadnień prawa telekomunikacyjnego oraz pomoc prawna z prawa karnego gospodarczego.

Na pomoc prawną składa się:

• Analiza sytuacji prawnej klienta w zakresie bieżących potrzeb.

• Optymalizacja działalności przedsiębiorcy pod kątem korzystniejszych rozwiązań prawnych oraz zabezpieczeń związanych z obowiązującymi przepisami.

• Obsługa spraw sądowych dotyczących kredytów frankowych

Obsługa prawna w JMK Kancelarii Adwokackiej prowadzona jest również w języku prawniczym angielskim.

Kto skorzysta z pomocy Kancelarii Adwokackiej?

Adwokat z Wrocławia: Justyna Michalak-Królicka z powodzeniem reprezentuje osoby fizyczne w procesach dotyczących kredytów indeksowych do waluty obcej CHF. Celem reprezentacji jest uzyskanie sądowego stwierdzenia nieważności zawartej umowy kredytu lub dalszej jego spłaty w PLN, z obowiązkiem zwrotu przez bank nadpłaconych dotychczas przez klienta części rat.

JMK Kancelaria Adwokacka obsługuje również sprawy rodzinne, sprawy rozwodowe oraz sprawy, dotyczące podziału majątku osób fizycznych. Adwokat Justyna Michalak-Królicka pełni również funkcję obrońcy oraz reprezentuje pokrzywdzonych w procesach karnych.

W przypadku pytań lub wątpliwości kontakt z JMK Kancelarią Adwokacką jest możliwy poprzez maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz nr telefonów: +48 570 950 415 i +48 603 050 022.