piątek, 16 listopad 2012 12:46

Rozgrzej się z dzikim cynamonem!

Marka Luksusowa specjalnie z myślą o nadchodzącym sezonie zimowym przygotowała wyjątkową propozycję – Luksusowa Dziki Cynamon. Aromat świeżo zmielonego cynamonu w połączeniu z wyśmienitą polską wódką nie tylko zaskoczy, ale też doskonale rozgrzeje w mroźne wieczory. Luksusowa Dziki Cynamon to zupełnie nowy wymiar smaku dostępny na sklepowych półkach od października.
Skład i smak Luksusowej pozostaje niezmienny od 1928 r. To marka, która pozostaje wierna polskiej tradycji produkcji wódki ze spirytusu ziemniaczanego. Jako jedna z nielicznych wódek
na polskim rynku produkowana jest z najbardziej szlachetnego spirytusu, wytwarzanego z najwyższej jakości ziemniaków. Z kolei cynamon to od wieków przyprawa znana doskonale ze swoich właściwości. Nie tylko znakomicie rozgrzewa, ale dzięki korzennemu aromatowi pobudza zmysły przez co uznawany jest za afrodyzjak. Balans pomiędzy z pozoru wykluczającymi się nutami słodyczy i orzeźwienia sprawia, że Luksusowa Dziki Cynamon pozytywnie zaskoczy wielbicieli kolorowych alkoholi.

Nowa Luksusowa równie dobrze smakuje jako rozgrzewający shot jak i drink.  Dziki Cynamon świetnie smakuje z sokiem pomarańczowym lub jabłkowym. W chłodne dni będzie rozgrzewał
w połączeniu z czarną herbatą z goździkami i skórką pomarańczową.

Rodzina Luksusowej składa się z wariantu czystego oraz 4 wariantów smakowych: Luksusowa Gorzka, Luksusowa Wiśniowa, Luksusowa Żurawina i nowość na rynku, Luksusowa Dziki Cynamon.

Sugerowana cena nowego wariantu Luksusowa Dziki Cynamon 19,99 PLN za 500ml.


© 2013-2020 by SN2.EU