wtorek, 20 listopad 2012 17:10

Grolsch zdradza tajemnicę Świąt Bożego Narodzenia

Mikołaj nie zawsze trafia w dziesiątkę. Prawdopodobnie nie czyta naszych listów  i często idzie na łatwiznę. Zamiast wybierać to, co może nas ucieszyć, decyduje się na zakupy w centrach handlowych i przebiera w świątecznych wyprzedażach. Serwuje nam pod choinką prawdziwy stos niechcianych prezentów.
To musi się skończyć. Rusza  kampania „Stop niechcianym prezentom. Wybierz ciekawiej” i przedstawia alternatywę na święta - limitowaną butelkę piwa Grolsch w świątecznym wydaniu XXL o pojemności 1,5l.

Grolsch nie boi się prowokować. Wie, że mówić o inspiracji nie znaczy jeszcze inspirować. Trzeba cały czas pobudzać, ośmielać i bez przerwy wpływać na wyobraźnię. Czasami wypada jeszcze przegiąć i zaszaleć. W 2012 roku, tuż przed świątecznym szałem prezentowym, Grolsch trafia na badanie o wyborach upominkowych. Wynika z niego, że 29%* z nas dostało jeden bądź dwa kompletnie nietrafione podarunki*. Upominki chybione są na pełnym gazie: 10%* zdecydowało się je sprzedać od razu a 17%* mówi, że oddaje swój niechciany prezent komuś innemu. W Grolschu zgodnie stwierdzono: “Obdarowywani, krewni bliżsi i dalsi zasługują w święta na najlepsze prezenty”.

Tak ruszyła kampania „Stop niechcianym prezentom. Wybierz ciekawiej”. O co chodzi w tej akcji? Nadchodzi nowa era trafionych wyborów prezentowych. Grolsch, który wspiera tę akcję, już teraz tworzy czarną listę niechcianych upominków na facebook’owym profilu  i apeluje: „Niech radość, uśmiech i wielkie szczęście będą z wami w te święta”.

Od tej chwili bierzemy sprawy w swoje ręcę. Wyrzekamy się nudnych, sztampowych prezentów. Szukamy nie tylko podarunków niepowtarzalnych ale przede wszystkim takich, które sprawią innym radość. Wszystkie chwyty są dozwolone: podglądamy zainteresowania obdarowywanych, śledzimy aukcje internetowe z niepowtarzalnymi ofertami, a nawet sami przygotowujemy prezenty. Jest w tym wszystkim umiar - jeśli ktoś naprawdę marzy o skarpetkach z reniferem - bo akurat takich brakuje mu do jego „gustownej” kolekcji - to zadbajmy o to, aby były w rozmiarze, który pomieści 1,5l Grolsha w świątecznej odsłonie. Zamiast świątecznych dzwoneczków niech w te święta zagra wszystkim dźwięk otwieranego Swingtopa!

Wszyscy zainteresowani akcją mogą odwiedzić stronę facebook.com/Grolsch.Polska  i zagłosować na prezent, którego najbardziej nie chce dostać pod choinkę. Później pozostaje trzymać kciuki, żeby bliscy z listą się zapoznali.

*Według badań TNS OBOP przeprowadzonych na zlecenie eBay w 2011


Więcej informacji na: www.facebook.com/Grolsch.Polska
Wyświetlony 770 razy
© 2013-2019 by SN2.EU